Sold out

Koka kāpšanas siena (5 turekļi/kāpšļi)

79.99 

Kāpšanas siena ir viens no tiem piederumiem, kas lieliski papildina mājās uzstādītos rotaļlaukumus. Rosiniet bērnu iztēli, ļaujot viņiem izveidot neskaitāmus spēļu scenārijus!

Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!

Ja Jums ir nepieciešama meistara palīdzība, mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!

Nav noliktavā

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Kāpšanas siena radīs īstu prieku un lielisku izklaidi bērniem, un tas ir labs veids, kā uzlabot bērnu fizisko formu un attīstīt viņu koordinācijas spēju. Turekļus/kāpšļus var izkārtot atbilstoši bērna vajadzībām. Šajā komplektā ietilpst 5 turekļi/kāpšļi un koka kāpšanas siena.

Tas ir lielisks koka namiņu un rotaļlaukumu papildinājums.

Kāpšanas sienas tehniskie parametri:
Garums: 170 cm;
Platums: 54 cm;
Augstums: 8,9 cm.

Kāpšanas siena rotaļlaukumiem

UZMANĪBU! Siena ir izgatavota no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju!  Neraizējieties, ja sienas koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga, jo tās ir koksnes piesūcināšanas sekas. Lai nodrošinātu koksnes ilgmūžību un izturīgumu pret visiem āra apstākļiem, mēs visas koka daļas piesūcinām īpašās augstspiediena kamerās. Izmantojot šo tehnoloģiju, piesūcinoša viela (kuras sastāvā nav hroma) tiek izsmidzināta ar 7 atmosfēras lielu spiedienu un koksne vairākas stundas mirkst piesūcināšanai izmantotajā vielā, tādēļ šī viela atrodas ne tikai uz koksnes virsmas kā gandrīz visu citu ražotāju izstrādājumiem.

Papildu informācija

Svars 30 kg
Materiāls

Priežu koksne – neapstrādāta

Drošība, sertifikāti

Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71

Ar spiedienu apstr. koksne

Bērniem (vecums)

No 3 gadiem

Garantija

2 gadi

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.