Koka lapene “Atpūta” 9 m2

Original price was: 1999.00 €.Current price is: 1699.00 €.

Koka lapene “Atpūta” 9 m2, kas piemērota, lai paslēptos no vasaras lietus vai karstas saules, bet tajā pašā laikā baudītu svaigu gaisu. Lapene ir lieliski piemērota ģimenes svinībām, tikšanās reizēm ar draugiem vai klusiem vakariem dabā.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsasPar papildus samaksu varam dārza mājiņas koksni impregnēt izmantojot dziļas impregnēšanas metodi augstspiediena kamerās, ir iespēja izvēlēties impregnanta krāsu.

 

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Koka lapene “Atpūta” 9 m2, kas piemērota, lai paslēptos no vasaras lietus vai karstas saules, bet tajā pašā laikā baudītu svaigu gaisu. Lapene ir lieliski piemērota ģimenes svinībām, tikšanās reizēm ar draugiem vai klusiem vakariem dabā.

Komplektā ietilpst:

• Augstas kvalitātes egles koksne (FSC® sertificēta)

• 120 x 120 mm sijas no skujkoku koksnes

• 16 mm jumta dēļi

• Skrūves un stiprinājumi

• Montāžas instrukcijas

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no 120 x 120 mm koka sijām, kas ir gatavas uzstādīšanai. Jumta pāļiem nepieciešami enkuri, 4gab, tos var iegādāties papildus.

GRĪDA. Uzmanību! Grīda komplektā nav iekļauta! Ja nepieciešams, var pasūtīt papildus

JUMTS. Jumts izgatavots no 16 mm neimpregnētiem skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst). Lai pārsegtu visu jumtu, ieteicamais bitumena dakstiņu daudzums ir 7 pakas.

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Ēka ir izgatavota no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt koksnē un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas!

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

Papildu informācija

Svars 650 kg
Dimensijas 1450 × 120 × 50 cm
Materiāli un sastāvs

Augstas kvalitātes egles koksne

Augstums līdz jumtam

223 cm

Augstums līdz augstākajam punktam

323 cm

Jumta kvadratūra/ slīpums

15,4 m2 / 25°

Platība

9 m2

Tilpums, m3

21,9 m3

Koksnes biezums

12 x 12 cm

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.