Koka nojume automašīnām „Kārlis“ 20,6m2

3799.00 

Divvietīga koka nojume automašīnai “Roberts” 20,6 m2 ir lieliska izvēle, lai pasargātu automašīnu no saules, sniega vai lietus. Kompakta nojume, kas lieliski iederas rindu mājas, privātmājas pagalmā, lai aizsargātu Jūsu auto. Ziemā izvairīsieties no logu tīrīšanas no sniega, pavasarī vai rudenī no krusas un vasarā no nolūzušajiem koku zariem vai pārkaršanas automašīnā, jo jumts izveidos lielisku ēnu.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas! Nepieciešamības gadījumā par papildus samaksu varam impregnēt koka lapeni.

Nepieciešama meistaru palīdzība? Mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums un mēs centīsimies atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Divvietīga koka nojume automašīnai “Kārlis” 20,6 m2 ir lieliska izvēle, lai pasargātu automašīnu no saules, sniega vai lietus. Kompakta nojume, kas lieliski iederas rindu mājas, privātmājas pagalmā, lai aizsargātu Jūsu auto. Ziemā izvairīsieties no logu tīrīšanas no sniega, pavasarī vai rudenī no krusas un vasarā no nolūzušajiem koku zariem vai pārkaršanas automašīnā, jo jumts izveidos lielisku ēnu.

Komplektā ietilpst:

  • Augstas kvalitātes egles koksne (FSC® sertificēta)
  • Skujkoku laminēta koka sastatnes 120 x 120 mm.
  • 19 mm jumta dēļi.
  • Skrūves un stiprinājumi.
  • Montāžas instrukcijas.

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no 120 x 120 mm laminēta koka sastatnēm, kas ir gatavas uzstādīšanai. Jumta sastatnēm nepieciešami enkuri, 6gab, tās jāiegādājas papildus. Vienkāršais dizains ļauj ātri un ērti salikt ēku savā pagalmā.

JUMTS. Jumts izgatavots no 19 mm neimpregnētiem skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst).

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Nojume ir izgatavota no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt kokā un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

Papildu informācija

Svars 100 kg
Dimensijas 600 × 120 × 50 cm
Materiāls**

Augstas kvalitātes egles koksne

Izmēri

600 x 512 cm

Augstums līdz jumtam

221 cm

Augstums līdz augstākajam punktam

244 cm

Jumta kvadratūra/slīpums

30,7 m2/1,1°

Koksnes biezums

12 x 12 cm

Sienu dēļu biezums

19 mm

Jumta segums

nav iekļauts

Garantija

5 gadi

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.