Koka nojume automašīnām „Kārlis“ 20,6m2

3,799.00 

Divvietīga koka nojume automašīnai “Roberts” 20,6 m2 ir lieliska izvēle, lai pasargātu automašīnu no saules, sniega vai lietus. Kompakta nojume, kas lieliski iederas rindu mājas, privātmājas pagalmā, lai aizsargātu Jūsu auto. Ziemā izvairīsieties no logu tīrīšanas no sniega, pavasarī vai rudenī no krusas un vasarā no nolūzušajiem koku zariem vai pārkaršanas automašīnā, jo jumts izveidos lielisku ēnu.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas! Nepieciešamības gadījumā par papildus samaksu varam impregnēt koka lapeni.

Nepieciešama meistaru palīdzība? Mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums un mēs centīsimies atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.

Divvietīga koka nojume automašīnai “Kārlis” 20,6 m2 ir lieliska izvēle, lai pasargātu automašīnu no saules, sniega vai lietus. Kompakta nojume, kas lieliski iederas rindu mājas, privātmājas pagalmā, lai aizsargātu Jūsu auto. Ziemā izvairīsieties no logu tīrīšanas no sniega, pavasarī vai rudenī no krusas un vasarā no nolūzušajiem koku zariem vai pārkaršanas automašīnā, jo jumts izveidos lielisku ēnu.

Komplektā ietilpst:

  • Augstas kvalitātes egles koksne (FSC® sertificēta)
  • Skujkoku laminēta koka sastatnes 120 x 120 mm.
  • 19 mm jumta dēļi.
  • Skrūves un stiprinājumi.
  • Montāžas instrukcijas.

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no 120 x 120 mm laminēta koka sastatnēm, kas ir gatavas uzstādīšanai. Jumta sastatnēm nepieciešami enkuri, 6gab, tās jāiegādājas papildus. Vienkāršais dizains ļauj ātri un ērti salikt ēku savā pagalmā.

JUMTS. Jumts izgatavots no 19 mm neimpregnētiem skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst). Lai pārsegtu visu jumtu, ieteicamais bitumena dakstiņu daudzums ir 11 pakas.

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Nojume ir izgatavota no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt kokā un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

You may also like…

AUKŠTYN
PIESLĒGTIES
WISHLIST

WISHLIST

Pieslēgties

Password Recovery

Aizmirsi paroli? Lūdzu, ievadiet savu lietotājvārdu vai e-pasta adresi. Jūs saņemsit saiti, lai izveidotu jaunu paroli pa e-pastu.

PIRKUMU GROZS 0

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.