Koka smilšu kaste ar jumtu bērnu spēļu namiņam “Riekstiņš”

149.00 

Koka smilšu kaste ar jumtu ir ideāli piemērota namiņam “Riekstiņš”. Jumts nodrošina lielisku aizsardzību no karstas saules vai lietus.

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Koka smilšu kaste ar jumtu ir ideāli piemērota namiņam “Riekstiņš”. Jumts nodrošina lielisku aizsardzību no karstas saules vai lietus.

Mūsu produktiem izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem, un tiem ir FSC sertifikācija. Koksne ir dziļi piesūcināta, izmantojot īpašu tehnoloģiju, – augstspiediena kameru un 7 atmosfēras lielu spiedienu. Šī piesūcināšanas metode nodrošina koksnes lielu izturību pret mitrumu, saules gaismu, trūdēšanu un baktērijām, kā arī garantē tās ilgu kalpošanas laiku un aizsardzību pret insektiem un citiem kaitēkļiem. Piesūcināšanai izmantotā viela piešķir koksnei dabiski gaišu, zaļganu nokrāsu, tādēļ neesiet par to pārsteigti, – un tas norāda uz piesūcināšanas labu kvalitāti. Kad koka spēļu namiņš būs salikts un koksne būs pilnīgi izžuvusi, šī krāsa mainīsies uz medaini brūnu toni. Šādi piesūcinātā jeb impregnētā namiņa koksne nodrošinās konstrukcijas ilgu kalpošanu jebkuros laika apstākļos!

Ieteicamais smilšu daudzums – 200 kg.

IEVĒROJIET! Šis produkts tiek piegādāts nesalikts.

Papildu informācija

Svars 60 kg
Dimensijas 156 × 120 × 25 cm
Materiāls Ēvelēta priede, pārklāta ar aizsargājošiem, impregnējošiem līdzekļiem augstspiediena kamerās, FSC® sertificēta koksne!
Drošība, sertifikāti Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71
Ar spiedienu apstr. koksne Impregnēšanas līdzeklis TANALITH E 3475 – bez hroma, nodrošina ilgstošu aizsardzību pret sēnītēm un kukaiņiem, kas var kaitēt koksnei, un nodrošina lielisku krāsas noturību.
Bērniem (vecums) No 3 gadiem
Pieļaujamā slodze 150 kg
Platformas augstums grīda uz zemes (ieteicams māju izolēt no zemes, piem., uzliekot pamatus uz betona plāksnēm vai bruģa, tas ļaus pienācīgi to ventilēt)
Sienu/grīdas biezums: 12 mm / 19 mm
Garantija 2 gadi
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.