Koka spēļu namiņš bērniem “Pasaka” ar platformu

1499.00 

Didn ft you want to feel like you lived in a fairy tale, at least for a short time when you were a child? Your little ones will definitely love to feel the same way! Vai kādreiz bērnībā nevēlējāties kaut uz mirkli padzīvot pasakā? Mums ir pilnīgi skaidrs, ka to vēlas arī jūsu bērni! Bērnu spēļu namiņš “PASAKA” ar koka platformu kļūs par bērnu iemīļoto laika pavadīšanas vietu, un šī pievilcīgā ēka būs dekoratīvs jūsu dārza papildinājums. Šajā plašajā dārza namiņā ir veseli divi stāvi, tādēļ īpaša vieta rotaļām ir garantēta!

Nav noliktavā

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Vai kādreiz bērnībā nevēlējāties kaut uz mirkli padzīvot pasakā? Mums ir pilnīgi skaidrs, ka to vēlas arī jūsu bērni! Bērnu spēļu namiņš “PASAKA” īpaši patīk meitenēm, tomēr tas ir lieliski piemērots arī zēniem. Šajā plašajā dārza namiņā ir veseli divi stāvi, tādēļ īpaša vieta rotaļām ir garantēta!

Bērnu spēļu namiņš “PASAKA” nodrošinās bērnu radošu un izglītojošu brīvā laika pavadīšanu. Galu galā – ikviens jaunais detektīvs, darba pētnieks vai jaunu zemju atklājējs būs laimīgs par tikai sev piederošu vietu rotaļām!

Šim namiņam ir parocīga un ārkārtīgi viegli saliekama modulāra konstrukcija, un visas tā daļas (durvis, grīdas, sienas un sētiņas) ir gatavas salikšanai un nokrāsošanai. Šī spēļu namiņa salikšana ir ļoti vienkārša, un, ņemot vērā savu pieredzi, mēs varam pilnīgi pārliecināti apgalvot, ka namiņa salikšana, nokrāsošana un uzstādīšana ir oriģināla un interesanta laika pavadīšana visai ģimenei. Spēļu namiņu “PASAKA” var nokrāsot, ļaujoties bērnu iztēlei, lai ģimenes paši jaunākie locekļi varētu justies laimīgi un īpaši!

Bērnu koka spēļu namiņiem pielāgotā koka platforma būs papildu iedvesmas avots bērnu rotaļām! Plašā 9 m2 impregnētā koka platforma ir ideāli piemērota spēļu namiņiem “Pasaka”, “Ozolzīle”, “Kāpēcītis”, “Stropiņš”, “Riekstiņš”, “Muižiņa” un “Zīlīte”. Izmēri: garums: 300 cm, platums: 300 cm, augstums: 120 cm, sētiņas augstums: 60 cm, kāpņu platums: 130 cm. Ja plānojat uzstādīt koka platformu zālājā vai uz zemes, mēs iesakām iegādāties īpašus enkurstiprinājumus, ko ievietot zemē un pie kuriem piestiprināt platformas kājas. Šie enkurstiprinājumi nodrošinās konstrukcijas stabilitāti, un koka kājas neatradīsies tiešā saskarē ar zemi, tādējādi pagarinot kalpošanas laiku. Kopā ar šo platformu ir ieteicams izmantot  7 × 7 izmēra 10 enkurstiprinājumus.

Bērnu koka spēļu namiņa salikšana ir ļoti vienkārša, un tā būs interesanta nodarbe visai ģimenei!

ŅEMIET VĒRĀ!  Šie namiņi tiek piegādāti nesalikti un nekrāsoti. Fotoattēlos ir redzams, kā var izskatīties salikts un nokrāsots spēļu namiņš.

Iesakām iegādāties vienu no populārākajiem papildus piederumu komplektiem mājiņai. Komplektā ietilpst mājiņai nepieciešamie bitumena šindeļi, durvju zvaniņš, pastkastīte un divas LED lampiņas apgaismojumam.

UZMANĪBU! Namiņš un koka platforma ir izgatavoti no dabiskas, neapstrādātas koksnes, un tie ir paredzēti izmantošanai ārpus telpām.  Šī tipa koksnei ir raksturīgs nelīdzenums un reizēm arī nelielas plaisas, zaru mezgli vai neliels raupjums, ko var viegli novērst, nopulējot ar smilšpapīru. Jūs varat vairāk uzzināt par koksnes raksturlielumiem sadaļā Bieži uzdotie  jautājumi (BUJ).  Spēļu namiņiem izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem, un tiem ir FSC sertifikācija.

Namiņš un koka platforma ir izgatavoti  no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju! Neraizējieties, ja piegādātā namiņa koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga, jo tās ir koksnes piesūcināšanas sekas. Lai nodrošinātu koksnes ilgmūžību un izturīgumu pret visiem āra apstākļiem, mēs visas namiņa daļas piesūcinām īpašās augstspiediena kamerās. Izmantojot šo tehnoloģiju, piesūcinoša viela (kuras sastāvā nav hroma) tiek izsmidzināta ar 7 atmosfēras lielu spiedienu un koksne vairākas stundas mirkst piesūcināšanai izmantotajā vielā, tādēļ šī viela atrodas ne tikai uz koksnes virsmas kā gandrīz visu citu ražotāju izstrādājumiem.

Šīs piesūcināšanas metodes dēļ koksne var kādu laiku būt zaļgana un ārkārtīgi mitra. Tā kā šie namiņi ir izgatavoti no dabiska, neapstrādāta koka, uz virsmas var parādīties dažādi plankumi un nelieli pelējuma traipi; tā iemesls ir ārkārtīgi augstais mitrums, kā arī sveķu un citu vielu izdalīšanās, dabiskajai koksnei reaģējot ar piesūcināšanai izmantoto vielu. Labvēlīgos laika apstākļos namiņu koksne parasti pilnīgi izžūst pāris nedēļu laikā, bet tad, ja laika apstākļi ir slapjāki vai mazāk vējaini, izžūšanai var būt nepieciešams ilgāks laiks.  Šādi impregnētā namiņa koksne nodrošina konstrukcijas ilgstošu kalpošanu jebkuros laika apstākļos.

Pēc namiņa un koka platformas salikšanas ļaujiet koksnei labi nožūt. Pēc tam koksne iegūs brūnganu nokrāsu un piesūcināšanai izmantotās vielas paliekas sadrups vai būs vienkārši notīrāmas. Ja plānojat spēļu namiņu nokrāsot, tad pirms tam noteikti ļaujiet koksnei pilnīgi nožūt un nekādā gadījumā nekrāsojiet slapju koksni.

Papildu informācija

Svars 733 kg
Dimensijas 300 × 60 × 165 cm
Materiāls

Ēvelēta priede, pārklāta ar aizsargājošiem, impregnējošiem līdzekļiem augstspiediena kamerās, FSC® sertificēta koksne!

Drošība, sertifikāti

Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71

Ar spiedienu apstr. koksne

Impregnēšanas līdzeklis TANALITH E 3475 – bez hroma, nodrošina ilgstošu aizsardzību pret sēnītēm un kukaiņiem, kas var kaitēt koksnei, un nodrošina lielisku krāsas noturību.

Mājiņas aprīkojums

1 durvis, 6 logi ar caurspīdīgu, drošu organisko stiklu, 4 puķu podi, melns bitumena jumta segums, skurstenis, starpstāvs ar kāpnēm mājiņas iekšpusē, skrūves un stiprinājumi.

Bērniem (vecums)

No 3 gadiem

Pieļaujamā slodze

150 kg

Platformas augstums

grīda uz zemes (ieteicams māju izolēt no zemes, piem., uzliekot pamatus uz betona plāksnēm vai bruģa, tas ļaus pienācīgi to ventilēt)

Ārējie izmēri (GxPxA)

161 x 248 x 218 cm

Iekšējie izmēri

244 x 157 cm + 160 x 100 cm (starpstāvs)

Iekšējā platība

3.83 m2 + 1.6 m2 (starpstāvs)

Sienu/grīdas biezums:

12 mm / 19 mm

Garantija

2 gadi

Koka platformas izmēri pēc salikšanas

garums: 300 cm, platums: 300 cm, augstums: 120 cm, sētiņas augstums: 60 cm, kāpņu platums: 130 cm.

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.