Sale

Bērnu rotaļlaukums “Rasa”

No: Original price was: 299.00 €.Current price is: 229.00 €.

Bērnu rotaļlaukums “RASA” – neaizmirstami brīži jūsu bērniem! Aktīva brīvā laika pavadīšana svaigā gaisā būs noderīga, patīkama un prieka pilna. Rotaļlaukuma aprīkojuma komplektā ietilpst šūpoļu rāmis, divas plastmasas šūpoles (vienas parastas un vienas apaļas) un kāpnes.

Komplektā neietilpst slidkalniņš. Mēs iesakām papildus iegādāties 290 cm garu slidkalniņu.

Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!

Ja Jums ir nepieciešama meistara palīdzība, mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!

Papildpiederumu komplekts rotaļlaukumiem “Lielais sešinieks”, sarkans

Papildpiederumu komplekts rotaļlaukumiem “Lielais sešinieks”, zaļš

Papildpiederumu komplekts rotaļlaukumiem “Lielais sešinieks”, zils

Ir noliktavā

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Bērnu rotaļlaukums “RASA” – neaizmirstami brīži jūsu bērniem! Aktīva brīvā laika pavadīšana svaigā gaisā būs noderīga, patīkama un prieka pilna. Rotaļlaukuma aprīkojuma komplektā ietilpst šūpoļu rāmis, divas plastmasas šūpoles (vienas parastas un vienas apaļas) un kāpnes. Komplektā neietilpst slidkalniņš. Mēs iesakām papildus iegādāties 290 cm garu slidkalniņu.

UZMANĪBU!  Rotaļlaukums ir izgatavots no dabiska, neapstrādāta koka un paredzēts izmantošanai ārpus telpām. Šī tipa koksnei ir raksturīgs nelīdzenums un reizēm arī plaisas, zaru mezgli vai neliels raupjums, ko var viegli novērst, nopulējot ar smilšpapīru. Rotaļlaukumiem izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem, un tiem ir FSC sertifikācija.

Rotaļlaukums ir izgatavots no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju!  Neraizējieties, ja piegādātā koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga, jo tās ir koksnes piesūcināšanas sekas. Lai nodrošinātu koksnes ilgmūžību un izturīgumu pret visiem āra apstākļiem, mēs visas koka daļas piesūcinām īpašās augstspiediena kamerās. Izmantojot šo tehnoloģiju, piesūcinoša viela (kuras sastāvā nav hroma) tiek izsmidzināta ar 7 atmosfēras lielu spiedienu un koksne vairākas stundas mirkst piesūcināšanai izmantotajā vielā, tādēļ šī viela atrodas ne tikai uz koksnes virsmas kā gandrīz visu citu ražotāju izstrādājumiem.

ŅEMIET VĒRĀ!  Rotaļlaukumi tiek piegādāti nesalikti un nekrāsoti.

Pēc rotaļlaukuma salikšanas ļaujiet koksnei labi nožūt. Pēc tam koksne iegūs brūnganu nokrāsu un piesūcināšanai izmantotās vielas paliekas sadrups vai būs vienkārši notīrāmas. Mēs iesakām koka daļas nokrāsot – tas padarīs tās par īstu dārzu dekorāciju. Krāsas slānis nodrošinās papildu aizsardzību koksnei, un rotaļlaukums jums kalpos vēl ilgāk. Ja plānojat rotaļlaukumu nokrāsot, noteikti atļaujiet koksnei pilnīgi nožūt. Mēs neiesakām krāsot slapju koksni!

Ja plānojat uzstādīt rotaļlaukumu zālājā vai uz zemes, mēs iesakām iegādāties īpašus papildu enkurstiprinājumus, ko ievietot zemē un pie kuriem piestiprināt rotaļlaukuma kājas. Metāla enkuru izmantošana nodrošinās rotaļlaukuma stabilitāti. Mēs iesakām šim rotaļlaukumam izmantot  6 šos metāla enkurstiprinājumus.

Papildu informācija

Svars 107 kg
Dimensijas 300 × 40 × 20 cm
Materiāls

Skujkoku.

Drošība, sertifikāti

Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71

Ar spiedienu apstr. koksne

Bērniem (vecums)

No 3 gadiem

Garantija

24 mēneši

Ārējie izmēri (GxPxA)

360 x 195 x 230

Papildpiederumu komplekts rotaļlaukumiem “Lielais sešinieks”, sarkans

Svars 16 kg
Dimensijas 220 × 50 × 30 cm

Papildpiederumu komplekts rotaļlaukumiem “Lielais sešinieks”, zaļš

Svars 16 kg
Dimensijas 290 × 50 × 30 cm

Papildpiederumu komplekts rotaļlaukumiem “Lielais sešinieks”, zils

Svars 16 kg
Dimensijas 300 × 50 × 30 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.