Paaugstināta puķu dobe no koka, 240 x 120 x 30 cm

139.00 

Ērts veids, kā audzēt savas mīļākās ogas, dārzeņus vai puķes savā pagalmā! Šī lielā paaugstinātā koka puķu dobe kļūs par praktiski izmantota pagalma akcentu! Tā ir izgatavota no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju.

UZMANĪBU! Šī paaugstinātā puķe dobe ir izgatavota no dabiska, neapstrādāta koka un paredzēta izmantošanai ārpus telpām. Šī tipa koksnei ir raksturīgs nelīdzenums un reizēm arī plaisas, zaru mezgli vai neliels raupjums, ko var viegli novērst, nopulējot ar smilšpapīru. Jūs varat vairāk uzzināt par koksnes raksturlielumiem sadaļā  Bieži uzdotie  jautājumi (BUJ)Koka izstrādājumiem izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem un tiek ir FSC sertifikācija.

UZMANĪBU! Paaugstinātā koka puķu dobe ir izgatavota no koka, kas impregnēts, izmantojot īpašu tehnoloģiju. Neraizējieties, ja piegādātās puķu dobes sānu koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga, jo tās ir koksnes piesūcināšanas sekas. Lai nodrošinātu koksnes ilgmūžību un izturīgumu pret visiem āra apstākļiem, mēs visas namiņa daļas piesūcinām īpašās augstspiediena kamerās. Izmantojot šo tehnoloģiju, piesūcinoša viela (kuras sastāvā nav hroma) tiek izsmidzināta ar 7 atmosfēras lielu spiedienu un koksne vairākas stundas mirkst piesūcināšanai izmantotajā vielā, tādēļ šī viela atrodas ne tikai uz koksnes virsmas kā gandrīz visu citu ražotāju izstrādājumiem.

NEMIET VĒRĀ!  ŠIS PRODUKTS TIEK PIEGĀDĀTS NESALIKTS.

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Papildu informācija

Svars 55 kg
Materiāls

Skujkoku.

Izmēri pēc montāžas

240 x 120 x 30 cm

Ar spiedienu apstr. koksne

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.