Sale

Putnu būrītis “Dienvidi”

Original price was: 16.99 €.Current price is: 9.99 €.

Mēs visi ar nepacietību gaidām, kad pavasarī atgriezīsies putni, bet kā būtu, ja mēs tos varētu redzēt visu gadu? Klasiskā dizaina būrītis, kas atgādina jauku mājiņu, būs ideāla vieta putnu ziemošanai. Tie priecēs jūs un ienesīs dzīvību jūsu pagalmā pelēkajās ziemas dienās. Un, kad putni atgriezīsies pavasarī, tos sagaidīs lieliska mājvieta.

Ir noliktavā

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Putnu būrītis kļūs par ērtu un drošu patvērumu putniem. Lai gan putnu ligzdošanas laiks sākas agrā pavasarī, ornitologi iesaka putnu būrīšus uzstādīt jebkurā no gadalaikiem. Vasarā vai rudenī uzstādīts putnu būrītis var kļūt par mājvietu tiem putniem, kuri pārziemo Latvijā. Mēs iesakām būrīšus pacelt piemērotā augstumā, lai pasargātu putnus no plēsējiem – kaķiem, caunām. Piestiprinot pie koka, pacelta balsta vai ēku sienām, galvenais, lai tas nekustas un stingri turas. Putni dod priekšroku būrīšiem, kas ir nedaudz noliekti uz priekšu. Rūpēsimies par putniem un palīdzēsim tiem izveidot drošas mājas!

Izmēri: 28×17,5×13,5 cm

Papildu informācija

Svars 4 kg
Dimensijas 28 × 17.5 × 13.5 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.