Slidkalniņš, gaiši zaļš 220 cm
No: 89.99 € Original price was: 89.99 €.54.99 €Current price is: 54.99 €.
Dāvājiet bērniem prieku un neaizmirstamus mirkļus ar eleganto un izturīgo slidkalniņu gaiši zaļā krāsā! Slīdkalniņš ir viens no iecienītākajiem un jautrākajiem bērnu rotaļu elementiem, ar braukšanu pa slidkalniņu ir saistītas daudzas bērnu iemīļotās rotaļas, un tas garantē bērnu smaidus un smieklus! Šis lieliskais 220 cm garais slidkalniņš sniegs īpaši laimīgus brīžus!
Apraksts
Dāvājiet bērniem prieku un neaizmirstamus mirkļus ar eleganto un izturīgo slidkalniņu gaiši zaļā krāsā! Slīdkalniņš ir viens no iecienītākajiem un jautrākajiem bērnu rotaļu elementiem, ar braukšanu pa slidkalniņu ir saistītas daudzas bērnu iemīļotās rotaļas, un tas garantē bērnu smaidus un smieklus! Šis lieliskais 220 cm garais slidkalniņš sniegs īpaši laimīgus brīžus! Šis augstas kvalitātes slīdkalniņš ir ideāli piemērots piestiprināšanai pie rotaļu laukuma, koka mājiņas vai citas konstrukcijas, nodrošinot bērniem iespēju aktīvi pavadīt laiku ārā.
Viegli nostiprināms ar 5mm – 6mm koka skrūvi (nav iekļauta komplektācijā). Slidkalniņš piemērots 120 cm augstuma platformām.
Papildu informācija
| Svars | 8 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 220 × 49 × 13 cm |
Pakarināmas šūpoles “Puķe”, gaiši zaļā krāsā
| Svars | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 39 × 36 × 5 cm |
Vingrošanas trapece ar plastmasas riņķiem, gaiši zaļā krāsā
| Svars | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 68 × 28 × 5 cm |
Rokturu komplekts 250 x 75 mm, gaiši zaļā krāsā
| Svars | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 34 × 13 × 7.5 cm |
