Šūpuļtīkls ar rāmi “Lazy” (krāsains)

249.00 

4IQ LAZY šūpuļtīkls ir izgatavots, ārkārtīgi domājot par jūsu ērto brīvā laika pavadīšanu, šūpuļtīkla rāmis ir izgatavots no augstas kvalitātes priedes koka. Koka šūpuļtīkla rāmis ir impregnēts izmantojot īpašu tehnoloģiju augstspiediena kamerās, kas nodrošina šūpuļtīkla ilgmūžību dažādos laika apstākļos. Šūpuļtīklam 4IQ LAZY ir 24 mēnešu ražotāja garantija!

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Labākā atpūtas forma ir “slinkot” zem klajas debess. Lai jūs 100% “varētu pacelties” debesīs, mēs piedāvājam jums brīvi stāvošus šūpuļtīklus “LAZY”. To relaksējošo efektu ir pārbaudījusi un apstiprinājusi mūsu komanda 🙂

Papildus lieliskajam dizainam šūpuļtīklā ir arī oriģināla koka (egle) arkas formas konstrukcija un krāsains audums. Konstrukcija ir stabila, ar spiedienu apstrādāta, nodrošinot drošību un ērtu lietošanu. Koksni var krāsot ar jebkādiem līdzekļiem āra koka krāsošanai.

Papildu informācija

Svars 19 kg
Dimensijas 104.5 × 170.5 × 68 cm
Izejmateriāli

Izmantojot augstspiedienu, piesūcināta priedes koksne

Max. pieļaujama slodze

100 kg

Produkta izejvielas

Neapstradāta, izmantojot augstspiedienu, piesūcināta priedes koksne

Komplektā iekļauts

Šūpuļtīkla konstrukcija no līmēta impregnēta koka, stiprinājuma skrūves, stropi šūpuļtīklam, audums ar pastiprinājumu

Izmēri salikus

367 x 106 x 119 cm

Garantija

2 gadi

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.