Tumši zaļš slidkalniņš, 175 cm
No: 89.99 €
Ar braukšanu pa slidkalniņu ir saistītas daudzas bērnu iemīļotās rotaļas!
Šis 175 cm garais slidkalniņš ir īpaši pielāgots bērnu spēļu namiņiem “Stārķītis” un “Lielais Sienāzītis”.
Slidkalniņš ir tumši zaļā krāsā.
Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.
Apraksts
Ar braukšanu pa slidkalniņu ir saistītas daudzas bērnu iemīļotās rotaļas!
Šis 175 cm garais slidkalniņš ir īpaši pielāgots bērnu spēļu namiņiem “Stārķītis” un “Lielais Sienāzītis”.
Slidkalniņš ir tumši zaļā krāsā.
Slidkalniņš piemērots 80 cm augstuma platformām.
Papildu informācija
| Svars | 12 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 300 × 50 × 50 cm |
| Materiāls | Augsta blīvuma polietilēna HDPE – īpaši drošs – tiek izmantots arī piena pudeļu ražošanai. |
| Krāsa | Tumši zaļa |
| Drošība, sertifikāti | Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71 |
| Bērniem (vecums) | 3-10 gadi |
| Garantija | 1 gads |
| Aizsardzība transport. laikā | Iepakojuma plēve |
Pakarināmas šūpoles, tumši zaļā krāsā
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 55 × 25 × 8.5 cm |
Elastīgas pakarināmas šūpoles, tumši zaļā krāsā
| Svars | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 80 × 20 × 8 cm |
Periskops, tumši zaļā krāsā
| Svars | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 20 × 10 cm |
Rotaļlieta – binoklis, tumši zaļā krāsā
| Svars | 3 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 29.5 × 27 × 10 cm |
Jums arī varētu patikt…
NOLIKTAVĀ
-21%
Gumijas grīdas segumi bērnu rotaļlaukumiem, 40 mm, SARKANS
No:NOLIKTAVĀ
-21%
