Sold out
Tumši zaļš slidkalniņš, 290 cm
No: 99.99 €
Ar braukšanu pa slidkalniņu ir saistītas daudzas bērnu iemīļotās rotaļas, un tas garantē bērnu smaidus un smieklus! Šis lieliskais 290 cm garais slidkalniņš sniegs īpaši laimīgus brīžus! Šo augstas kvalitātes slidkalniņu var piestiprināt rotaļlaukuma vai jebkurai citai izvēlētajai konstrukcijai. Slidkalniņš ir tumši zaļš.
Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.
Apraksts
Ar braukšanu pa slidkalniņu ir saistītas daudzas bērnu iemīļotās rotaļas, un tas garantē bērnu smaidus un smieklus! Šis lieliskais 290 cm garais slidkalniņš sniegs īpaši laimīgus brīžus! Šo augstas kvalitātes slidkalniņu var piestiprināt rotaļlaukuma vai jebkurai citai izvēlētajai konstrukcijai. Slidkalniņš piemērots 150 cm augstuma platformām. Slidkalniņš ir tumši zaļš.
Papildu informācija
| Svars | 12 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 300 × 50 × 50 cm |
Pakarināmas šūpoles, tumši zaļā krāsā
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 55 × 25 × 8.5 cm |
Elastīgas pakarināmas šūpoles, tumši zaļā krāsā
| Svars | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 80 × 20 × 8 cm |
Pirātu kuģa stūre (zaļā krāsā)
| Svars | 0.82 kg |
|---|---|
| Izmēri | 41 x 9 cm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Zaļa |
| Drošība, sertifikāti | Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71 |
| Garantija | 24 mēneši |
Periskops, tumši zaļā krāsā
| Svars | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 20 × 10 cm |
Jums arī varētu patikt…
NOLIKTAVĀ
-21%
Gumijas grīdas segumi bērnu rotaļlaukumiem, 40 mm, SARKANS
No:NOLIKTAVĀ
-21%
Gumijas grīdas segumi bērnu rotaļlaukumiem, 40 mm, ZAĻŠ
No:Saistītie Produkti
IZPĀRDOTS
-32%
Periskops (zilā krāsā)
IZPĀRDOTS
Zaļš slidkalniņš, 290 cm
No: 99.99 €Zils slidkalniņš, 220 cm
No: 89.99 € IZPĀRDOTS
