Konkurss

Apsveicam 2023. gada sezonas uzvarētājus!

Esam ārkārtīgi priecīgi par jūsu iemūžinātajiem mirkļiem! Saņēmām radoši īstenotus projektus, jautrus stāstus, sirsnīgas atsauksmes, siltu emociju piepildītas fotogrāfijas un video. Liels PALDIES visiem, kuri piedalījās! Paziņojam šī gada konkursa uzvarētājus:

1. vieta – Igora R. ģimene ar mājiņas “Kārīte” projektu.
2. vieta – Alīnas D. ģimene ar mājiņas “Kārīte” projektu.
3. vieta – Laura B. ar mājiņas “Elfs” projektu.
4. vieta – Liene R. ar rotaļu laukuma “Medutiņš” projektu.

Sirsnīgi apsveicam! Nevies no dalībniekiem nepaliks bez dāvanām! Mēs ar jums sazināsimies un pastāstīsim visu sīkāk. Paldies par kopā būšanu! Ar saviem stāstiem jebkurā laikā varat padalīties – mēs noteikti pievienosim Jūs nākamā konkursa dalībnieku sarakstam.

Konkurss

Dalieties ar brīnišķīgajiem
mirkļiem un iegūstiet vērtīgas balvas!

Mēs aicinām jūs iemūžināt jums svarīgos mirkļus, kurus 4IQ palīdzēja radīt un iegūt vēl vairāk prieka – mēs esam sagatavojuši jums daudz lielisku balvu!

Vai ir vērts iegādājāties bērnu rotaļu mājiņu 4IQ? Mājiņas celšana, krāsošana košās krāsās, interjera ierīkošana un iekārtošana – viena no jautrākajām aktivitātēm visai ģimenei, turklāt attīsta bērnu radošumu!

Nepalaidiet garām iespēju radīt ekskluzīvu mājas ārpusi un interjeru kopā ar mazākajiem un dalieties ar savām bildēm ar mums! Konkursā variet piedalīties ne tikai ar rotaļu mājiņām, bet arī ar citiem produktiem, kurus iegādājāties no 4IQ – rotaļu laukumiem, batutiem, šūpuļtīkliem, koka virtuvītēm, spēļu galdiem, smilšu kastēm, lapenēm utt.

Konkurss
Krāsa kokam, pelēkā krāsā, 0,9 l

Kā piedalīties konkursā?

Viss ir ļoti vienkārši! Viss, kas jums jādara, ir jāiemūžina (fotoattēlos vai videoklipos) 4IQ produktus, kurus esat iegādājies, un jānosūta mums savas atsauksmes vai stāstu par to, kā jums izdevās īstenot bērnu mājiņas projektu, uzbūvēt un izbaudīt rotaļu laukumu, šūpoles vai citu produktu.

Uzņemtie mirkļi var būt gan foto vai video materiāls, gan abi! Radošums un oriģinalitāte – noteikti palielinās jūsu iespējas uzvarēt 🙂 Visas bildes un videoklipus gaidīsim https://4iq.lv/atsauksmes līdz 05.09.2024.
Dalīsimies ar iemūžinātajiem mirkļiem, stāstiem un atsauksmēm sociālajos tīklos, un radošākajiem dalībniekiem nosūtīsim lieliskas balvas!
Novēlam visiem veiksmi un radošas domas brīnišķīgu mirkļu radīšanā!

Konkursa noteikumi

I. Konkursa norise. Konkurss ir atvērts līdz 05.09.2024. Konkursā var piedalīties ikviens, kurš ir iegādājies 4IQ produktus (rotaļu mājiņas, rotaļu laukumus, šūpoles, šūpuļtīklus utt.) Jāsūta iemūžināti mirkļi foto / video formātā un atsauksmes uz https://4iq.lv/atsauksmes. Uzvarētāji tiks publiski paziņoti tīmekļa vietnē 4iq.lv līdz 2024. gada 30. septembrim un informēti personīgi.

II. Piedalīšanās nosacījumi. Konkursā var piedalīties tikai tās personas, kuras ir nosūtījušas fotogrāfijas un / vai video materiālus un savas atsauksmes par iegādātajiem 4IQ produktiem. Konkursā var piedalīties personas, kuras ir vismaz 18 gadus vecas. Konkursa laikā saņemtais, iesūtītais foto un video materiāls, kā arī komentāri un atsauksmes tiks izmantoti organizatoru un viņu partneru mārketinga vajadzībām un var tikt publiski izmantoti uz nenoteiktu laiku.

III. Konkursa balva. Konkursa ietvaros ir noteikts un publiski izziņots konkrēts konkursa balvu fonds, kurš tiks izsniegts un nogādāts konkursa uzvarētājiem. Uzvarētājus personīgi informēs telefoniski vai rakstiski, sazinoties ar reģistrācijas laikā norādītajiem kontaktiem. Uzvarētāji tiks publiski izziņoti vietnē 4iq.lv. Ja 14 kalendāro dienu laikā nesanāks sazināsies ar uzvarētāju, tiks izvēlēti jauni uzvarētāji. Balvas nav iespējams apmainīt pret naudu. Latvijas teritorijā balvas tiek piegādātas bez maksas.

IV. Vispārīgi noteikumi. Sacensību organizatori patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt konkursa noteikumus un nosacījumus. Sacensību organizators ir Ilprimo UAB, e-pasta adrese: [email protected]

Konkurss

200 EUR dāvanu kupons

Konkurss

100 EUR dāvanu kupons

Konkurss

50 EUR dāvanu kupons

Konkurss

50 EUR dāvanu kupons

KONKURSU DALĪBNIEKU GALERIJA

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.