Par 4IQ group Latvija

Novatoriski risinājumi, izpēte un uzmanības pievēršana klientu vajadzībām mums ļauj piedāvāt drošus augstas kvalitātes produktus.

Mēs pārdodam koka spēļu namiņus bērniem, šūpoles, šūpuļtīklus, dārza mēbeles un citas preces atpūtai un mājai. Mēs piedāvājam arī ārdurvis un un iekšdurvis, koka kāpnes, bērnu drošības vārtiņus un citas preces.
Mēs nepārtraukti analizējam patērētāju vajadzības un piedāvājam jaunus, oriģinālus produktus.
Ja vēlaties konsultēties par mūsu produktiem vai jums ir citi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantiem, izmantojot opciju “palīdzība tiešsaistē” mūsu tīmekļa vietnē, nosūtot e-pastu uz adresi [email protected] vai zvanot uz tālruņa numuru +371 273 33371, un mēs ātri atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem, sniegsim konsultāciju un palīdzēsim izvēlēties produktus, kuri vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

SIA Ilprimo, uzņēmuma kods: 302531084, PVN kods: LT100005745419, adrese: A.H. Kirkoro iela 13, LT-13176, Bareikiškiu ciemats, Viļņas rajons, Lietuva.
Uzziniet pirmie par īpašajiem piedāvājumiem!

Abonējiet jaunumus

Uzziniet pirmie
par īpašajiem piedāvājumiem!
Abonējiet jaunumus
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.