Mūsu klientu atsauksmes

Saturīga un priekpilna
brīvā laika pavadīšana bērniem

Pēdējā laikā arvien straujākā dzīves ritma un arvien lielākā laika trūkuma rezultātā ir kļuvusi problemātiska labu attiecību saglabāšana ģimenē un pietiekami liela uzmanības pievēršana bērniem, viņu audzināšanai un izglītībai. Situācijā, kad ne vienmēr spējat veltīt pietiekami daudz laika ģimenei, ir būtiski, lai ar bērniem kopā pavadītais jūsu brīvais laiks būtu kvalitatīvs, jēgpilns un labi pārdomāts. Bērnu koka namiņš nav tikai rotaļlieta – tas ir oriģināls un radošs veids, kā pavadīt laiku kopā ar bērniem, un lieliska alternatīva pie televizora vai datora pavadītajam bērnu laikam, tā vietā rotaļājoties dārzā un svaigā gaisā. Pēc koka spēļu namiņa iegādes viena no visaizraujošākajām nodarbēm ir tā salikšana kopā ar bērnu, nokrāsošana visskaistākajās krāsās, ārpuses noformēšana un iekšpuses iekārtošana. Tas viss nodrošina neierobežotas iespējas bērnu pastāvīguma attīstīšanai un praktisko iemaņu apguvei, kā arī radošuma veicināšanai.
Kāda vienkārša mērķa izvirzīšana un sasniegšana, piemēram, namiņa uzbūvēšana, nokrāsošana vai uzstādīšana, satuvina ģimeni, veicina saziņu un diskusiju un palīdz mācīties kopīgi meklēt risinājumus. Jūsu bērnam noteikti patiks pašam savs spēļu namiņš un iespēja piedalīties tā uzcelšanā. Atcerieties savu bērnību: vai jūs nesapņojāt par savu pasaku namiņu, kurā pavadīt brīvo laiku kopā ar ģimeni un draugiem? Piepildiet savu bērnu sapņus, un viņi to atcerēsies visu dzīvi!

Play Video

Dalieties ar mums savos neaizmirstamajos brīžos
un laimējiet lieliskas balvas!

Mēs aicinām jūs uzņemt tos lieliskos brīžus, kurus ir palīdzējis radīt 4IQ, un sagādāt sev vēl lielāku prieku, jo mēs esam jums sagatavojuši daudzas lieliskas balvas! Vai esat iegādājušies 4IQ bērnu spēļu namiņu? Tā salikšana, uzstādīšana, nokrāsošana visspilgtākajās krāsās, iekārtošana un mēbelēšana ir vislabākais, ko var darīt visa ģimene kopā, tā attīstot bērnu radošās iemaņas! Nepalaidiet garām prieku, ko rada namiņa oriģinālas ārējās apdares un iekārtojuma radīšana kopā ar mazajiem, un parādiet savu meistardarbu mums! Varbūt jūsu dārzā ir bērnu rotaļlaukums, šūpoles vai šūpuļtīkls? Tādā gadījumā bērnu smiekli un smaidi, kā arī jauki brīži jūsu brīvajā laikā ir garantēti – neaizmirstiet tos iemūžināt!

Iemūžiniet tos un dalieties ar mums ar šiem jaukajiem brīžiem! Nosūtiet savus fotoattēlus vai videoierakstus uz e-pasta adresi [email protected]

Mūsu klienta atsauksmes

Uzziniet pirmie par īpašajiem piedāvājumiem!

Abonējiet jaunumus

Uzziniet pirmie
par īpašajiem piedāvājumiem!
Abonējiet jaunumus
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.