Tīnas ģimenes rotaļu laukumiņš „Pūķis“

Vērtējums
5/5

Dvīņu mamma Tīna raksta: “Sapņoju par rotaļu laukumu bērniem!:) viņiem ļoti patīk spēlēties, šūpoties, šļūkt no slidkalniņa!.. meklējot rotaļu laukumu prasīju ieteikumus un visu pārbaudīju, bet daudzi nebija atbilstoši 🙂 kam es pievērsu vislielāko uzmanību izvēloties?!

Lai nebūtu šausmīgi liels, lai būtu ‘vienkārši un skaisti’, nevis no biezām koka brusām. Lai būtu slidkalniņš un divas šūpoles. Gribēju arī tādu mini mājiņu, ar jumtu, lai bērniem būtu tāds kā savs ‘štābiņš’,un protams smilšu kaste.. man bija svarīga cena! Tā mēs atradām -4iq.lv 👌💛

Tā kā bērni savā otrajā dzimšanas dienā saņēma dāvanu no maniem vecākiem, kuru viņi varēja izvēlēties paši, es to izvēlējos viņiem un ticu, ka ļoti labi trāpīju!:)) paldies vecvecākiem un paldies 4IQ par tik ātru piegādi un ļoti laipnu komunikāciju, atbildēja uz visiem jautājumiem un sniedza padomus! Esmu ļoti priecīga, tā kā būtu sev tādu labu lietu nopirkusi! :))”

Piepildi savus sapņus!​

NOLIKTAVĀ
-24%

Citi mūsu klientu stāsti...​

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.