Anitas ģimenes rotaļu mājiņa “Sienāzītis”

Vērtējums
5/5

Vēlamies padalīties ar mūsu pagalma brīnumu, kas omulīgi iekārtojies starp ābelēm ❤️ Tā ir sapņu sēkla, kas iestādīta pagājušajā gadā, šogad uzdīgusi un uzziedējusi! Jau labu laiku esmu iztēlojusies, kā izskatīsies šī rotaļu mājiņa. ❤️ Šajā stāstā savu ieguldījumu deva visi 🙂 bērni, vecāki, vecvecāki, radi un draugi 😎 mājiņas celtniecība bija ar azartu! Mēs visi kopā likām detaļas un meklējām krāsas. Domas, fantāzijas, darbi, un nu mūsu pasaka ir smieklu un joka pilna, tā jau gaida citus pasakas varoņus!

Anita mums pirms Ziemassvētkiem rakstīja: „Mājiņā dzīve plaukst visos gadalaikos, tiek gatavotas dažādas maltītes, tiek izklaidēti vecāki, dzirdami smiekli, gaidīti ciemiņi. Izņēmums nav arī gada lielie svētki, kad māja laimīgi rotājās ar gaidīšanu.🙂 Gada pēdējā dienā, nepacietīgi gaidot salūtu, šīs mājas iemītnieki priecājās par gaismiņām, un aizmiga nakts vidū, kad sapņu ķērājs atnesa krāsainus sapņus.<3 “

Piepildi savus sapņus!

NOLIKTAVĀ
-38%
NOLIKTAVĀ
-20%

Citi mūsu klientu stāsti...

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.