Piegādes noteikumi

Mēs piegādājam preces visā Latvijas teritorijā. Mēs vienmēr cenšamies pēc iespējas ātrāk piegādāt pircējiem 4iq.lv tiešsaistes veikalā nopirktās preces. Parasti sezonas laikā gandrīz visas preces ir noliktavā, un mēs varam piegādāt preces 1–9 darba dienu laikā atkarībā no preču pieejamības un piegādes vietas.  Visas 4iq.lv tiešsaistes veikalā pārdotās preces piegādā tikai kurjers. Ja jums ir ļoti svarīgs piegādes laiks, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantiem un noskaidrojiet aptuveno piegādes laiku; jūs varat nosūtīt e-pastu uz klientu apkalpošanas centra adresi info@4iq.lv vai zvanīt uz tālr. numuru +371 273 33371

Svarīga informācija par preču piegādi

Lai pasūtītās preces tiktu piegādātas ātri , lūdzu, sniedziet kurjeram papildus informāciju, lai atvieglotu piegādi, piemēram, norādiet, vai viņam pēc ierašanās ir jums jāpiezvana un tamlīdzīgi.

Identitāti apliecinoša dokumenta uzrādīšana.  Pēc piegādes jums var būt nepieciešams uzrādīt kādu identitāti apliecinošu dokumentu (autovadītāja apliecību, personas apliecību, pasi vai citu dokumentu), kas apstiprina saņēmēja identitāti.  Ja pasūtīto preci saņems kāda cita persona, tad pasūtījuma veikšanas laikā norādiet šīs personas vārdu un uzvārdu.

Sūtījuma pārbaudīšana piegādes/saņemšanas laikā.  Mēs iesakām preču saņemšanas laikā kurjera klātbūtnē pārbaudīt iepakojuma ārējo izskatu. Ievērojot pat vismazāko iepakojuma bojājumu, jums ir noteikti tas jāpasaka kurjeram, lūdzot to reģistrēt, vai arī jāatsakās pieņemt sūtījumu. Ja sūtījums tiek pieņemts bez jebkādiem komentāriem, tad tiek uzskatīts, ka tas ir labas kvalitātes, un šajā gadījumā vēlāk netiek pieņemtas nekādas prasības saistībā ar preču ārējiem bojājumiem.

Samaksa skaidrā naudā kurjeram piegādes laikā.  Jūs varat maksāt par pasūtījumiem skaidrā naudā kurjeram piegādes laikā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažos gadījumos kurjerpakalpojuma sniedzēji nevar pieņemt maksājumus skaidrā naudā; piemēram, tas var nebūt iespējams nomaļās vietās vai tad, ja sūtījumiem ir nestandarta izmērs (garums, kas pārsniedz 240 cm). Šī maksāšanas veida izmantošana var būt ierobežota arī sakarā ar nepārtraukti mainīgo situāciju saistībā ar COVID-19 pandēmiju. Izvēloties šo maksāšanas veidu, mēs iesakām sazināties ar mūsu konsultantu un precizēt iespējas.

Precīza maksājamā summa.  Ja nolemts maksāt skaidrā naudā pēc preču piegādes/saņemšanas, tad parūpējieties, lai jums ir precīza rēķinā norādītā summa. Tas palīdzēs izvairīties no papildu problēmām gadījumā, ja kurjeram nebūs naudas, ko jums izdot.

Piegādes laiks.  Kurjerpasts veic preču piegādi tikai darba dienās. Parasti pirms ierašanās kurjers sazinās ar preču saņēmēju un vienojas par ierašanās laiku. 

Preču atpakaļatdošana. Pārdotajām precēm ir produkta aprakstā norādītais garantijas termiņš. Pasūtītās preces var 14 dienu laikā atdot atpakaļ pārdevējam, norādot preču atgriešanas iemeslu atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošajiem tiesību aktiem. Atgrieztajām precēm ir jābūt bez bojājumiem un iepakotām tāpat kā piegādes laikā. Pircējam būs jāsedz transporta izmaksas. Reģistrējiet kompensāciju pa e-pastu info@4iq.lv.

Mēs piegādājam preces uz visām LATVIJAS pilsētām

Svars Piegādes cena
Līdz 5 kg 6,99 EUR
Līdz 20 kg 10,99 EUR
20–100 kg 24,99 EUR
100–600 kg 49,99 EUR
600–800 kg 69,99 EUR
800–999 kg 79,99 EUR
svars virs 1000kg un/vai kravai ir nestandarta gabarīti (viena mala pārsniedz 300cm) Līgumcena
Uzziniet pirmie par īpašajiem piedāvājumiem!

Abonējiet jaunumus

Uzziniet pirmie
par īpašajiem piedāvājumiem!
Abonējiet jaunumus
Iepirkumu grozs

Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.