Piegādes noteikumi

Mēs piegādājam preces visā Latvijas teritorijā. Mēs vienmēr cenšamies pēc iespējas ātrāk piegādāt pircējiem 4iq.lv tiešsaistes veikalā nopirktās preces. Parasti sezonas laikā gandrīz visas preces ir noliktavā, un mēs varam piegādāt preces 1–9 darba dienu laikā atkarībā no preču pieejamības un piegādes vietas.  Visas 4iq.lv tiešsaistes veikalā pārdotās preces piegādā tikai kurjers. Ja jums ir ļoti svarīgs piegādes laiks, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantiem un noskaidrojiet aptuveno piegādes laiku; jūs varat nosūtīt e-pastu uz klientu apkalpošanas centra adresi [email protected] vai zvanīt uz tālr. numuru +371 273 33371

Svarīga informācija par preču piegādi

Lai pasūtītās preces tiktu piegādātas ātri , lūdzu, sniedziet kurjeram papildus informāciju, lai atvieglotu piegādi, piemēram, norādiet, vai viņam pēc ierašanās ir jums jāpiezvana un tamlīdzīgi.

Identitāti apliecinoša dokumenta uzrādīšana.  Pēc piegādes jums var būt nepieciešams uzrādīt kādu identitāti apliecinošu dokumentu (autovadītāja apliecību, personas apliecību, pasi vai citu dokumentu), kas apstiprina saņēmēja identitāti.  Ja pasūtīto preci saņems kāda cita persona, tad pasūtījuma veikšanas laikā norādiet šīs personas vārdu un uzvārdu.

Sūtījuma pārbaudīšana piegādes/saņemšanas laikā.  Mēs iesakām preču saņemšanas laikā kurjera klātbūtnē pārbaudīt iepakojuma ārējo izskatu. Ievērojot pat vismazāko iepakojuma bojājumu, jums ir noteikti tas jāpasaka kurjeram, lūdzot to reģistrēt, vai arī jāatsakās pieņemt sūtījumu. Ja sūtījums tiek pieņemts bez jebkādiem komentāriem, tad tiek uzskatīts, ka tas ir labas kvalitātes, un šajā gadījumā vēlāk netiek pieņemtas nekādas prasības saistībā ar preču ārējiem bojājumiem.

Piegādes laiks.  Kurjerpasts veic preču piegādi tikai darba dienās. Parasti pirms ierašanās kurjers sazinās ar preču saņēmēju un vienojas par ierašanās laiku. 

Preču atpakaļatdošana. Pārdotajām precēm ir produkta aprakstā norādītais garantijas termiņš. Pasūtītās preces var 14 dienu laikā atdot atpakaļ pārdevējam, norādot preču atgriešanas iemeslu atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošajiem tiesību aktiem. Atgrieztajām precēm ir jābūt bez bojājumiem un iepakotām tāpat kā piegādes laikā. Pircējam būs jāsedz transporta izmaksas. Reģistrējiet kompensāciju pa e-pastu [email protected].

Mēs piegādājam preces uz visām LATVIJAS pilsētām

Pasūtījumu piegādes cena ir atkarīga no preču svara, izmēriem un piegādes adreses. Precīzu piegādes cenu varat uzzināt pēc visu vēlamo preču pievienošanas iepirkumu grozam un precīzas piegādes adreses norādīšanas.

Individuāla cena attiecas uz pasūtījumiem, kuru kopējais svars pārsniedz 1000 kg un/vai garums pārsniedz 300 cm. Lai uzzinātu par piegādes cenu, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantiem.

Uzziniet pirmie par īpašajiem piedāvājumiem!

Abonējiet jaunumus

Uzziniet pirmie
par īpašajiem piedāvājumiem!
Abonējiet jaunumus
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.