Āra grīdas segums, 30x30x2,4cm, 10vnt

22.99 

Klasiska stila, elegants, masīvkoka akācijas koka āra grīdas segums jūsu terasei, balkonam, verandai vai pat izvēlētai telpai mājas iekšienē. Grīdas seguma koksne ir apstrādāta tā, lai tā būtu mīksta uz tausti, lai jūs varētu droši staigāt basām kājām vai ļaut bērniem spēlēties tieši uz grīdas, neuztraucoties par iespējamām traumām.

Ir noliktavā

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Klasiska stila, elegants, akācijas masīvkoka āra grīdas segums jūsu terasei, balkonam, verandai vai pat izvēlētai telpai mājas iekšienē. Grīdas seguma koksne ir apstrādāta tā, lai tā būtu mīksta uz tausti, lai jūs varētu droši staigāt basām kājām vai ļaut bērniem spēlēties tieši uz grīdas, neuztraucoties par iespējamām traumām.

Āra grīdas segums tiek montēts pa vienai flīzei, kas sastāv no divpadsmit akācijas dēļiem, kas piestiprināti pie izturīgas plastmasas konstrukcijas. Eļļota akācijas koksne ir izvēlēta tās izturības pret bojājumiem un ilgmūžības dēļ. Šīs flīzes savienot vienu ar otru ir ļoti vienkārši, ar āķiem plastmasas konstrukcijā. Plastmasas konstrukcija ir izgatavota tā, ka grīdas segumu novietojot uz jebkuras citas virsmas, veidojas spraugas, kas novērš šķidrumu uzkrāšanos. Tātad, pārklājot terasi vai citu atklātu telpu ar šo āra grīdas segumu, zem tā neuzkrāsies mitrums vai lietus ūdens, jo tas notecēs un iztvaikos.

UZMANĪBU! Lai āra grīdas segums kalpotu ilgus gadus, ieteicams to regulāri atjaunot, izmantojot kokam paredzēto eļļu. Pirms grīdas seguma noklāšanas ar eļļu ir nepieciešams to notīrīt, lai nepaliktu putekļi vai citi netīrumi un eļļa to kārtīgi nosegtu.

Vienas flīzes izmēri: 30 x 30 x 2,4 cm

Iepakojumā ir 10 flīzes.

Papildu informācija

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.