Āra mēbeļu komplekts „Kleo“, brūna krāsā

2,699.00 

Moderna stila āra mēbeļu komplekts “Kleo” – lieliski piemērots tiem, kam patīk būt svaigā gaisā. Jūs varat baudīt garas, mājīgas pasēdēšanas terasē. Ērti atpūtieties no ikdienas rūpēm vai ieturēt rīta kafiju un izbaudīt sauli. Stilīgs un ērts āra mēbeļu komplekts noteikti iepriecinās jūs un jūsu viesus.

Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.

Moderna stila āra mēbeļu komplekts “Kleo” – lieliski piemērots tiem, kam patīk būt svaigā gaisā. Jūs varat baudīt garas, mājīgas pasēdēšanas terasē. Ērti atpūtieties no ikdienas rūpēm vai ieturēt rīta kafiju un izbaudīt sauli. Komplekts sastāv no trīsvietīga dīvāna ar mīkstu daļu, diviem atzveltnes krēsliem ar mīkstu daļu, diviem pufiem ar mīkstu daļu un galda ar aizsargājošu stikla virsmu. Dīvānam un atzveltnes krēsliem ir regulējamas atzveltnes, tāpēc tie noteikti nodrošinās lielāku komfortu. Stilīgs un ērts āra mēbeļu komplekts noteikti iepriecinās jūs un jūsu viesus.

Izmēri:

Trīsvietīgs dīvāns: 180 x 80 x 100 cm

Atzveltnes krēsli: 62 x 80 x 100 cm

Pufi: 63 x 52 x 46 cm

Galds: 146 x 83 x 69 cm

Uzmanību! Āra mēbeles tiek piegādātas nesaliktas.

Svars 95 kg
Dimensijas 185 × 107 × 107 cm
Medžiaga

Milteliniu būdu padengtas plienas, sintetinės vytelės, apsauginis stiklas.

AUKŠTYN
PIESLĒGTIES
WISHLIST

WISHLIST

Pieslēgties

Password Recovery

Aizmirsi paroli? Lūdzu, ievadiet savu lietotājvārdu vai e-pasta adresi. Jūs saņemsit saiti, lai izveidotu jaunu paroli pa e-pastu.

PIRKUMU GROZS 0

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.