Āra mēbeļu komplekts “Ramzi”, pelēkā krāsā

1899.00 

Moderna stila āra mēbeļu komplekts “Ramzi” – lieliski piemērots tiem, kam patīk būt svaigā gaisā. Jūs varat baudīt garas, mājīgas pasēdēšanas terasē. Ērti atpūtieties no ikdienas rūpēm vai ieturēt rīta kafiju un izbaudīt sauli. Stilīgs un ērts āra mēbeļu komplekts noteikti iepriecinās jūs un jūsu viesus.

Nav noliktavā

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Moderna stila āra mēbeļu komplekts “Ramzi” – lieliski piemērots tiem, kam patīk būt svaigā gaisā. Jūs varat baudīt garas, mājīgas pasēdēšanas terasē. Ērti atpūtieties no ikdienas rūpēm vai ieturēt rīta kafiju un izbaudīt sauli. Komplekts sastāv no trīsvietīga dīvāna ar mīkstu daļu, diviem atzveltnes krēsliem ar mīkstu daļu, diviem pufiem ar mīkstu daļu un galda ar aizsargājošu stikla virsmu. Dīvānam un atzveltnes krēsliem ir regulējamas atzveltnes, tāpēc tie noteikti nodrošinās lielāku komfortu. Stilīgs un ērts āra mēbeļu komplekts noteikti iepriecinās jūs un jūsu viesus.

Izmēri:

Trīsvietīgs dīvāns: 190 x 70 x 93 cm

Atzveltnes krēsli: 74 x 70 x 93 cm

Pufi: 38 x 38 x 33 cm

Galds: 145 x 74 x 67 cm

Uzmanību! Āra mēbeles tiek piegādātas nesaliktas.

Papildu informācija

Svars 120 kg
Dimensijas 190 × 91 × 97 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.