Āra mēbeļu komplekts “Roko”

239.00 

Āra mēbeļu komplekts “Roko” – tiem, kam patīk pavadīt laiku svaigā gaisā un baudīt komfortablu atpūtu. Piemērots patīkamai atpūtai dabā, romantiskām vakariņām vai sarunai pie tējas tases. Āra mēbeles noteikti iederēsies gan terasē, gan atklātā lapenē, gan dārza pagalmā.

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Āra mēbeļu komplekts “Roko” – tiem, kam patīk pavadīt laiku svaigā gaisā un baudīt komfortablu atpūtu. Piemērots patīkamai atpūtai dabā, romantiskām vakariņām vai sarunai pie tējas tases. Komplektā ietilpst galds, sols un divi atzveltnes krēsli. Izturīgas āra mēbeles, kas izgatavotas no skujkoku koka un piesūcinātas ar eļļu. Eļļa uzlabo koka tekstūru, piešķir tai krāsu un aizsargā no dažādiem vides faktoriem. Āra mēbeles noteikti iederēsies gan terasē, gan atklātā lapenē, gan dārza pagalmā.

Izmēri:

Galds: 118 x 70 x 73 cm

Sols: 115 x 68 x 84 cm

Krēsli: 63 x 68 x 84 cm

Uzmanību! Lai āra mēbeļu koksne būtu skaista un izturīga, virsmu ieteicams regulāri apstrādāt ar eļļu.

Piezīme! Āra mēbeles tiek piegādātas nesaliktas

Papildu informācija

Svars 35 kg
Dimensijas 120 × 80 × 21 cm
Materiāls Priedes koks, apstrādāta ar brūnu beici
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.