Bērnu rotaļlaukums “Taurs”

No: 799.00 

Bērnu rotaļlaukums “Taurs” – atmiņā paliekošiem brīžiem un jūsu bērnu brīvajam laikam! Universāls rotaļlaukums, kurā var vienlaikus rotaļāties vairāki bērni. Aktīva laika pavadīšana un izklaide bērniem, kas garantēs smaidus un prieku jūsu pagalmā.

Šajā komplektā neietilpst slidkalniņš. Tāpēc mēs iesakām papildus iegādāties šo rotaļlaukumu komplektu “Desmitnieks” vai iegādāties 220 cm garu slidkalniņu.

Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!

Ja Jums ir nepieciešama meistara palīdzība, mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!

Papildpiederumu komplekts rotaļlaukumiem “Desmitnieks”, sarkans

Papildpiederumu komplekts rotaļlaukumiem “Desmitnieks”, zaļš

Papildpiederumu komplekts rotaļlaukumiem “Desmitnieks”, zils

Smilšu kastes vāks rotaļlaukumam ar tornīti

Smiltis bērnu smilšu kastēm, 200 kg

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Bērnu rotaļlaukums “Taurs” – atmiņā paliekošiem brīžiem un jūsu bērnu brīvajam laikam! Universāls rotaļlaukums, kurā var vienlaikus rotaļāties vairāki bērni. Aktīva laika pavadīšana un izklaide bērniem, kas garantēs smaidus un prieku jūsu pagalmā. Šajā komplektā neietilpst slidkalniņš. Tāpēc mēs iesakām papildus iegādāties šo rotaļlaukumu komplektu “Desmitnieks” vai iegādāties 220 cm garu slidkalniņu.

Rotaļlaukuma komplektācijā ietilpst:

• koka konstrukcija un savienojuma detaļas;
• divi torņi, kas savienoti ar koka tiltu;
• tajā ir vieta divām smilšu kastēm torņu apakšā;
• kāpšanas siena;
• šūpoļu modulis ar divām plastmasas šūpolēm.
• Komplektam ir pievienota instrukcija un visi nepieciešamie stiprinājumi.

UZMANĪBU!  Rotaļlaukums ir izgatavots no dabiska, neapstrādāta koka un paredzēts izmantošanai ārpus telpām. Šī tipa koksnei ir raksturīgs nelīdzenums un reizēm arī plaisas, zaru mezgli vai neliels raupjums, ko var viegli novērst, nopulējot ar smilšpapīru. Rotaļlaukumiem izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem, un tiem ir FSC sertifikācija.

Rotaļlaukums ir izgatavots no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju!  Neraizējieties, ja piegādātā koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga, jo tās ir koksnes piesūcināšanas sekas. Lai nodrošinātu koksnes ilgmūžību un izturīgumu pret visiem āra apstākļiem, mēs visas koka daļas piesūcinām īpašās augstspiediena kamerās. Izmantojot šo tehnoloģiju, piesūcinoša viela (kuras sastāvā nav hroma) tiek izsmidzināta ar 7 atmosfēras lielu spiedienu un koksne vairākas stundas mirkst piesūcināšanai izmantotajā vielā, tādēļ šī viela atrodas ne tikai uz koksnes virsmas kā gandrīz visu citu ražotāju izstrādājumiem.

ŅEMIET VĒRĀ!  Rotaļlaukumi tiek piegādāti nesalikti un nekrāsoti.

Pēc rotaļlaukuma salikšanas ļaujiet koksnei labi nožūt. Pēc tam koksne iegūs brūnganu nokrāsu un piesūcināšanai izmantotās vielas paliekas sadrups vai būs vienkārši notīrāmas. Mēs iesakām koka daļas nokrāsot – tas padarīs tās par īstu dārzu dekorāciju. Krāsas slānis nodrošinās papildu aizsardzību koksnei, un rotaļlaukums jums kalpos vēl ilgāk. Ja plānojat rotaļlaukumu nokrāsot, noteikti atļaujiet koksnei pilnīgi nožūt. Mēs neiesakām krāsot slapju koksni!

Ja plānojat uzstādīt rotaļlaukumu zālājā vai uz zemes, mēs iesakām iegādāties īpašus papildu enkurstiprinājumus, ko ievietot zemē un pie kuriem piestiprināt rotaļlaukuma kājas. Metāla enkuru izmantošana nodrošinās rotaļlaukuma stabilitāti. Mēs iesakām šim rotaļlaukumam izmantot 10 šos metāla enkurstiprinājumus.

Papildu informācija

Svars 474 kg
Dimensijas 240 × 115 × 50 cm
Materiāls Ēvelēta priede, pārklāta ar aizsargājošiem, impregnējošiem līdzekļiem augstspiediena kamerās, FSC® sertificēta koksne!
Drošība, sertifikāti Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71
Koksnes krāsa Dabīga koka krāsa – neapstrādāta koksne
Ar spiedienu apstr. koksne Impregnēšanas līdzeklis TANALITH E 3475 – bez hroma, nodrošina ilgstošu aizsardzību pret sēnītēm un kukaiņiem, kas var kaitēt koksnei, un nodrošina lielisku krāsas noturību.
Izmēri pēc montāžas 539 x 411 x 281 cm
Kopējais augstums 281 cm
Bērniem (vecums) No 3 gadiem
Garantija 24 mēneši

Papildpiederumu komplekts rotaļlaukumiem “Desmitnieks”, sarkans

Svars 16 kg
Dimensijas 220 × 50 × 30 cm

Papildpiederumu komplekts rotaļlaukumiem “Desmitnieks”, zaļš

Svars 16 kg
Dimensijas 220 × 50 × 30 cm

Papildpiederumu komplekts rotaļlaukumiem “Desmitnieks”, zils

Svars 16 kg
Dimensijas 220 × 50 × 30 cm

Smilšu kastes vāks rotaļlaukumam ar tornīti

Svars 5 kg

Smiltis bērnu smilšu kastēm, 200 kg

Svars 200 kg
Dimensijas 60 × 60 × 40 cm
Drošība, sertifikāti Atbilst sertifikātam EN 71
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.