Cinkota tērauda siltumnīcas rāmis, 4 m2, 2×2 m
No: 59.99 € Original price was: 59.99 €.44.99 €Current price is: 44.99 €.
Ja vēlaties baudīt agru dārzeņu ražu, iesakām tos stādīt siltumnīcā. Siltumnīca pasargā dārzeņus un citus augus no nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Viegli saliekamo siltumnīcas rāmi var kombinēt ar armētu siltumnīcas plēvi jūsu izvēlētā krāsā. Konstrukcija ir izgatavota no cinkota nerūsējošā tērauda caurulēm ar aizsargājošiem aizbāžņiem. Sezonas beigās rāmi var demontēt un vajadzības gadījumā uzglabāt līdz nākamajai sezonai.
Apraksts
Ja vēlaties baudīt agru dārzeņu ražu, iesakām tos stādīt siltumnīcā. Siltumnīca pasargā dārzeņus un citus augus no nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Viegli saliekamo siltumnīcas rāmi var kombinēt ar armētu siltumnīcas plēvi jūsu izvēlētā krāsā. Konstrukcija ir izgatavota no cinkota nerūsējošā tērauda caurulēm ar aizsargājošiem aizbāžņiem. Sezonas beigās rāmi var demontēt un vajadzības gadījumā uzglabāt līdz nākamajai sezonai.
– Cinkota nerūsējošā tērauda rāmis.
– 25 mm diametra caurules.
– Viegla uzstādīšana.
– Platība: 4 m2.
– Izmēri: 200 x 200 x 200 cm.
Papildu informācija
| Svars | 9 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 110.5 × 29 × 14.5 cm |
Armēta plēve siltumnīcām, 2x2 m, pelēka
| Svars | 9 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 60 × 30 cm |
Armēta plēve siltumnīcām, 2x2 m, balta
| Svars | 4 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 106 × 35 × 10 cm |
Armēta plēve siltumnīcām, 2x2 m, zaļa
| Svars | 4 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 106 × 35 × 10 cm |
Saliekama ūdens tvertne, 380 l
| Svars | 17 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 38 × 26 × 90 cm |
Metāla enkurstiprinājums
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 7 × 7 cm |
| Kopējais augstums | 50 cm |
| Garantija | 2 gadi |
