Sale
Cinkota tērauda siltumnīcas rāmis, 9 m2, 2 x 4,5 m
No: 139.99 € Original price was: 139.99 €.99.99 €Current price is: 99.99 €.
Ja vēlaties baudīt agru dārzeņu ražu, iesakām tos stādīt siltumnīcā. Siltumnīca pasargā dārzeņus un citus augus no nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Viegli saliekamo siltumnīcas rāmi var kombinēt ar armētu siltumnīcas plēvi jūsu izvēlētā krāsā.
Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.
Apraksts
Ja vēlaties baudīt agru dārzeņu ražu, iesakām tos stādīt siltumnīcā. Siltumnīca pasargā dārzeņus un citus augus no nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Viegli saliekamo siltumnīcas rāmi var kombinēt ar armētu siltumnīcas plēvi jūsu izvēlētā krāsā. Konstrukcija ir izgatavota no cinkota nerūsējošā tērauda caurulēm ar aizsargājošiem aizbāžņiem. Sezonas beigās rāmi var demontēt un vajadzības gadījumā uzglabāt līdz nākamajai sezonai.
- Cinkots nerūsējošā tērauda rāmis
- 25 mm diametra caurules
- Viegla uzstādīšana
- Platība: 9 m2
- Izmēri: 200 x 450 x 200 cm
Papildu informācija
| Svars | 20 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 159 × 36 × 13 cm |
Armēta plēve siltumnīcām, 2 x 4,5 m, balta
| Svars | 9 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 60 × 30 cm |
Armēta plēve siltumnīcām, 2 x 4,5 m, zaļa
| Svars | 9 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 60 × 30 cm |
Saliekama ūdens tvertne, 380 l
| Svars | 17 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 38 × 26 × 90 cm |
Metāla enkurstiprinājums
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 7 × 7 cm |
| Augstums (kopējais) | 50 cm |
| Garantija | 2 gadi |
Saistītie Produkti
NOLIKTAVĀ
-22%
Puķu pods “Antracīts” ar ūdens tvertni, 79 cm
No:NOLIKTAVĀ
-30%
Puķu pods “Antracīts” ar ūdens tvertni, 59 cm
No: IZPĀRDOTS
