Dārza mājiņa „Vasara“ 3,8 m2

1399.00 

Viena no mazākajām klasiskā dizaina dārza mājām “Vasara” 3,8 m2. Īpaši kompakts un ekonomisks variants dārzam, kurā ir maz vietas. Īpaši ērta mājiņa, ja dārzā pavadāt maz laika, bet vēlaties omulīgu telpu, kur novietot dažas ērtas dārza mēbeles vai arī uzglabāt dārza instrumentus. Dārza mājiņu var izmantot arī kā stilīgu noliktavu.

Vienkāršais dārza mājas dizains, ko veido brusas, ļauj ātri un ērti salikt ēku Jūsu dārzā. UZMANĪBU! Par papildus samaksu varam dārza mājiņas koksni impregnēt izmantojot īpašo tehnoloģiju augstspiediena kamerās, ir iespēja izvēlēties impregnanta krāsu.

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Viena no mazākajām klasiskā dizaina dārza mājām “Vasara” 3,8 m2. Īpaši kompakts un ekonomisks variants dārzam, kurā ir maz vietas. Īpaši ērta mājiņa, ja dārzā pavadāt maz laika, bet vēlaties omulīgu telpu, kur novietot dažas ērtas dārza mēbeles vai arī uzglabāt dārza instrumentus. Dārza mājiņu var izmantot arī kā stilīgu noliktavu.

Komplektācijā ietilpst:

  • Augstas kvalitātes koksne (FSC® sertificēta)
  • Skujkoka 28 mm sienas brusas,19 mm grīdu dēļi un 19 mm jumta dēļi
  • Rūdīta, viena stikla durvju logs
  • Laminēta koka durvju rāmis
  • Durvis ar cilindrisku slēdzeni
  • Skrūves un stiprinājumi
  • Montāžas instrukcijas

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no viegli montējamām koka brusām, kuru biezums ir 28mm. Sienu brusu galos ir rievas, ar to palīdzību stūru krustpunktos tiek atvieglota montāža. Saliekamā konstrukcija nodrošina maksimālu stabilitāti pret stipru vai brāzmainu vēju un mitrumu. Turklāt konstrukcija ir pastiprināta ar vēja aizsargiem, lai nodrošinātu izturību pret laikapstākļiem.

LOGI UN DURVIS. Plaši atveramas 73 x 175 cm. Durvju rāmis ir izgatavots no laminēta koka, komplektā ar nerūsējošā tērauda durvju slieksni. Durvīs ir iemontēta cilindra slēdzene. Durvju logi no 4mm rūdītā stikla.

GRĪDA. Grīdas komplekts sastāv no 19 mm neimpregnētiem skujkoku grīdas dēļiem un augstspiediena kamerās impregnētām koka sijām. Grīdas dēļiem abās pusēs ir rievas un spundes, kas palīdzēs viegli un ātri salikt grīdu, neatstājot liekas spraugas.

JUMTS. Jumts izgatavots no 19 mm neimpregnētiem skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst). Lai pārsegtu visu jumtu, ieteicamais bitumena dakstiņu daudzums ir 3 pakas.

PAMATI. Ēku iesakām būvēt uz cietas un pilnīgi gludas virsmas – bruģa, betona, koka platformām u.c. Grants nav piemērota virsma šāda veida ēkām. Būvējot pamatus, starp ēku un zemi nepieciešams atstāt gaisa spraugu, lai notiktu dabiskā gaisa cirkulācija. Tāpat pirms grīdas montāžas īpaši svarīgi ir noklāt impregnējošā grīdas dēļa apakšējo daļu, jo pēc produkta uzstādīšanas to vairs nevarēsiet izdarīt. Pareiza pamatu un grīdas sagatavošana nodrošina produkta ilgmūžību.

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Ēka ir izgatavota no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Pirms būvdarbu uzsākšanas iesakām impregnēt grīdas dēļus. Īpaši svarīgi ir nosegt impregnēto grīdas dēļu apakšpusi, jo pēc izstrādājuma uzstādīšanas to vairs nevarēsiet izdarīt. Iesakām apstrādāt arī durvis un logu rāmjus ar krāsu vai citiem impregnēšanas līdzekļiem. Tas jādara no ārpuses un iekšpuses. Pretējā gadījumā durvis un logi var deformēties, padarot to atvēršanu/aizvēršanu grūtāku. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt koksnē un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas!

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

Papildu informācija

Svars 500 kg
Dimensijas 260 × 120 × 50 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.