Gumijas šūpoles ar ierobežotājiem “Vāverīte”, sarkans-zils

169.99 

Gumijas šūpoles ar papildus drošības sistēmu sagādās jautrus mirkļus bērniem! Alumīnija konstrukcija nodrošinās jautras un drošas rotaļas rotaļu laukumā un palīdzēs novērst kritienus. Izturīga un neslīdoša gumijas virsma ļauj ērti izmantot šūpoles. Šī modeļa šūpoles varat izmantot ne tikai āra rotaļu laukumā, bet arī slēgtās telpās. Īpaši izturīga gumijas pamatne un alumīnija daļas ir izturīgas pret karstuma, lietus un aukstuma iedarbību.

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Gumijas šūpoles ar papildus drošības sistēmu sagādās jautrus mirkļus bērniem! Alumīnija konstrukcija nodrošinās drošas un jautras rotaļas rotaļu laukumā un palīdzēs novērst kritienus. Izturīga un neslīdoša gumijas virsma ļauj ērti izmantot šūpoles. Šī modeļa šūpoles varat izmantot ne tikai āra rotaļu laukumā, bet arī slēgtās telpās. Īpaši izturīga gumijas pamatne un alumīnija daļas ir izturīgas pret karstuma, lietus un aukstuma iedarbību.

  • Atbilst standartam EN1176 – 2017(18), piemērots sabiedriskai lietošanai
  • Gumijas sēdeklis ir pastiprināts ar metāla ieliktni
  • Izturīgas pret laikapstākļiem
  • Pievienotas stiprinājuma skrūves
  • Ķēdes
  • Rotaļīgs dizains

Papildu informācija

Svars 4.8 kg
Dimensijas 42 × 26 × 27 cm
Krāsa

Zils un sarkans

Materiāls

Alumīnijs, īpaši izturīga gumija

Drošība, Sertifikāti

Atbilst EN1176 – 2017(18) standarta prasībām

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.