Iekšējais pods ar pašlaistīšanas sistēmu – S izmērs

19.99 

Iekšējais pods ar pašlaistīšanas sistēmu – M izmērs. Tas ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas iegūt skaistus zaļus augus ar minimālu kopšanu. Indikators, kas parāda ūdens līmeni tvertnē, nodrošinās, ka augi saņems pareizo ūdens daudzumu. Izmantojot pašlaistīšanas sistēmu, jūs izvairīsieties no augu pārmērīgas laistīšanas vai izkalšanas. Piemērots lietošanai ārā un iekštelpās.

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Iekšējais pods ar pašlaistīšanas sistēmu – S izmērs. Tas ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas iegūt skaistus zaļus augus ar minimālu kopšanu. Indikators, kas parāda ūdens līmeni tvertnē, nodrošinās, ka augi saņems pareizo ūdens daudzumu. Izmantojot pašlaistīšanas sistēmu, jūs izvairīsieties no augu pārmērīgas laistīšanas vai izkalšanas. Piemērots lietošanai ārā un iekštelpās.

  • Izgatavots no polipropilēna, izturīgs pret laikapstākļiem, ilgmūžīgs, lietojot arī ārpus telpām
  • Poda izmērs: 37,4 x 37,4 x 18 cm
  • Tilpums: 24 l

Papildu informācija

Svars 1.03 kg
Dimensijas 37.4 × 37.4 × 18 cm
Medžiaga

Polipropelinas

Spalva

Juoda

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.