Koka kāpslītis – galdiņš, melns ar sudraba krāsas klipšiem

159.00 

Koka kāpslītis – galdiņš palīdzēs attīstīt bērnos zinātkāri un patstāvību, iesaistoties ikdienas mājas darbos. Šis kāpslītis mainīs jūsu bērna ikdienas aktivitātes un palīdzēs droši sasniegt augstākas vietas, piemēram, virtuves darba virsmu vai izlietni. Ļaujiet bērniem palīdzēt sajaukt kūkas mīklu vai pagatavot kakao. Kāpslītis viegli un vienkārši transformējas par galdu un krēslu. Ērts galds ar krēslu ir piemērots ēšanai, spēlēšanai, zīmēšanai vai citām iecienītām aktivitātēm. Veiciniet bērnu smalko motoriku, veiklību, precizitāti un pašapziņu ar koka kāpslīša palīdzību.

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Koka kāpslītis – galdiņš palīdzēs attīstīt bērnos zinātkāri un patstāvību, iesaistoties ikdienas mājas darbos. Šis kāpslītis mainīs jūsu bērna ikdienas aktivitātes un palīdzēs droši sasniegt augstākas vietas, piemēram, virtuves darba virsmu vai izlietni. Ļaujiet bērniem palīdzēt sajaukt kūkas mīklu vai pagatavot kakao. Kāpslītis viegli un vienkārši transformējas par galdu un krēslu. Ērts galds ar krēslu ir piemērots ēšanai, spēlēšanai, zīmēšanai vai citām iecienītām aktivitātēm.

Visi stūri ir noapaļoti, droši, lai bērni nesavainotos. Veiciniet bērnu smalko motoriku, veiklību, precizitāti un pašapziņu ar koka kāpslīša palīdzību.

  • Izgatavots no dabīgā bērza koka (FSC sertificēts)
  • Ieteicams bērniem no 18 mēnešiem
  • Kāpņu augstums ir 90 cm
  • Pamatne ir 40×40 cm
  • Platformas augstums ir 45 cm
  • Platformas izmēri ir 28 x 40 cm
  • Viegla un ātra montāža
  • Instrukcijas un stiprinājumi iepakojumā

Uzmanību! Prece tiek piegādāta nesamontēta.

Papildu informācija

Svars 5.75 kg
Dimensijas 48 × 59 × 7 cm
Sertifikāti

EN 17191:2021; EN 14183:2003; EN 12520:2015

Materiāls

FSC sertificēta bērza koksne, 15 mm saplāksnis

Krāsa

Melna

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.