Koka lapene „Veronika 4“ 9,2 m2

3999.00 

Ekskluzīva dizaina, plaša koka dārza lapene “Veronika 4” 9,2 m2 – lieliska izvēle tiem, kas meklē  telpu atpūtai. Tā var būt mājīga vieta ģimenes salidojumiem, draugu sapulcēm vai brīvā laika pavadīšanai. Plaši atveramās durvis dos gan plašākas telpas sajūtu, gan telpu piepildīs ar gaismu, šeit vienmēr varēsiet baudīt rīta kafiju un sauļoties. Mājīgā lapene kļūs par atpūtas vietu visai ģimenei. Vienkāršais dizains ļaus ātri un ērti samontēt ēku Jūsu pagalmā.

 

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Ekskluzīva dizaina, plaša koka dārza lapene “Veronika 4” 9,2 m2 – lieliska izvēle tiem, kas meklē  telpu atpūtai. Tā var būt mājīga vieta ģimenes salidojumiem, draugu sapulcēm vai brīvā laika pavadīšanai. Plaši atveramās durvis dos gan plašākas telpas sajūtu, gan telpu piepildīs ar gaismu, šeit vienmēr varēsiet baudīt rīta kafiju un sauļoties. Mājīgā lapene kļūs par atpūtas vietu visai ģimenei. Vienkāršais dizains ļaus ātri un ērti samontēt ēku Jūsu pagalmā.

Komplektā ietilpst:

  • Viegli montējami moduļu  34 mm sienas elementi, 19 mm grīdlīstes un 16 mm jumta dēļi
  • Impregnētas pamatu sijas 45 x 70 mm
  • Dubulta stikla durvis ar cilindrisku slēdzeni
  • Dubulta stikla logi ar atvēršanas mehānismu
  • Laminēta koka durvju rāmis ar tērauda slieksni
  • Skrūves un stiprinājumi
  • Laminēta koka durvju rāmis

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no viegli uzstādāmiem atsevišķiem dēļiem, tos savienojot savā starpā. Sienas dēļu biezums 34 mm.

LOGI UN DURVIS. Komplektā ietilpst dubultā rūdīta 4-6-4 mm stikla durvis un dubultā 3-9-3 mm stikla logi ar gumijas un silikona blīvējumu. Durvju rāmis ir izgatavots no laminēta koka, komplektā ar nerūsējošā tērauda durvju slieksni. Durvis aizslēdzas ar cilindra slēdzeni.

GRĪDA. Grīdas komplekts sastāv no 19 mm neimpregnētiem skujkoku grīdas dēļiem un augstspiediena kamerās impregnētām 45 x 70 koka sijām. Grīdas dēļiem abās pusēs ir rievas un spundes, kas palīdzēs viegli un ātri salikt grīdu, neatstājot liekas spraugas.

JUMTS. Jumts izgatavots no 16 mm neimpregnētiem skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst). Lai pārsegtu visu jumtu, ieteicamais bitumena dakstiņu daudzums ir 6 pakas.

PAMATI. Ēku iesakām būvēt uz cietas un pilnīgi gludas virsmas – bruģa, betona, koka platformām u.c. Grants nav piemērota virsma šāda veida ēkām. Būvējot pamatus, starp ēku un zemi nepieciešams atstāt gaisa spraugu, lai notiktu dabiskā gaisa cirkulācija. Pareiza pamatu un grīdas sagatavošana nodrošina produkta ilgmūžību.

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Ēka ir izgatavota no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Pirms būvdarbu uzsākšanas iesakām impregnēt grīdas dēļus. Īpaši svarīgi ir nosegt impregnēto grīdas dēļu apakšpusi, jo pēc izstrādājuma uzstādīšanas to vairs nevarēsiet izdarīt. Iesakām apstrādāt arī durvis un logu rāmjus ar krāsu vai citiem impregnēšanas līdzekļiem. Tas jādara no ārpuses un iekšpuses. Pretējā gadījumā durvis un logi var deformēties, padarot to atvēršanu/aizvēršanu grūtāku. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt koksnē un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas!

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

 

Papildu informācija

Svars 800 kg
Dimensijas 250 × 170 × 60 cm
Materiāli un sastāvs

Augstas kvalitātes egles koksne

Augstums līdz jumtam

222 cm

Augstums līdz augstākajam punktam

326 cm

Jumta kvadratūra/ slīpums

15,3 m2 / 32°

Platība

9,2 m2

Tilpums, m3

23,4 m3

Durvis

Dubults rūdīts stikls 4 x 6 x 4 mm, zems slieksnis, pārklāts ar nerūsējošo tēraudu

Diametrs Ø

337 cm

Sienu/grīdas dēļu biezums

34/19 mm, stogas 16 mm

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.