Koka platforma, 9 m2

599.00 

Bērnu koka spēļu namiņiem pielāgotā koka platforma būs papildu iedvesmas avots bērnu rotaļām! Plašā 9 m2 impregnētā koka platforma ir ideāli piemērota spēļu namiņiem “Pasaka”, “Ozolzīle”, “Kāpēcītis”, “Stropiņš”, “Riekstiņš”, “Muižiņa” un “Zīlīte”.

Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!

Ja Jums ir nepieciešama meistara palīdzība, mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Bērnu koka spēļu namiņiem pielāgotā koka platforma būs papildu iedvesmas avots bērnu rotaļām! Plašā 9 m2 impregnētā koka platforma ir ideāli piemērota spēļu namiņiem “Pasaka”, “Ozolzīle”, “Kāpēcītis”, “Stropiņš”, “Riekstiņš”, “Muižiņa” un “Zīlīte”.

Izmēri: garums: 300 cm, platums: 300 cm, augstums: 120 cm, sētiņas augstums: 60 cm, kāpņu platums: 130 cm.

Ja plānojat uzstādīt koka platformu zālājā vai uz zemes, mēs iesakām iegādāties īpašus enkurstiprinājumus, ko ievietot zemē un pie kuriem piestiprināt platformas kājas. Šie enkurstiprinājumi nodrošinās konstrukcijas stabilitāti, un koka kājas neatradīsies tiešā saskarē ar zemi, tādējādi pagarinot kalpošanas laiku. Šai platformai ieteicams izmantot 10 šos 7 × 7 izmēra enkurstiprinājumus.

UZMANĪBU! Šis produkts ir izgatavots no dabiskas, neapstrādātas koksnes un paredzēts izmantošanai ārpus telpām. Šī tipa koksnei ir raksturīgs nelīdzenums un reizēm arī nelielas plaisas, zaru mezgli vai neliels raupjums, ko var viegli novērst, nopulējot ar smilšpapīru. Jūs varat vairāk uzzināt par koksnes raksturlielumiem sadaļā Bieži uzdotie  jautājumi (BUJ).  Spēļu namiņiem izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem, un tiem ir FSC sertifikācija.

Šis izstrādājums ir izgatavots no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju! Neraizējieties, ja piegādātā produkta koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga, jo tās ir koksnes piesūcināšanas sekas. Lai nodrošinātu koksnes ilgmūžību un izturīgumu pret visiem āra apstākļiem, mēs visas namiņa daļas piesūcinām īpašās augstspiediena kamerās. Izmantojot šo tehnoloģiju, piesūcinoša viela (kuras sastāvā nav hroma) tiek izsmidzināta ar 7 atmosfēras lielu spiedienu un koksne vairākas stundas mirkst piesūcināšanai izmantotajā vielā, tādēļ šī viela atrodas ne tikai uz koksnes virsmas kā gandrīz visu citu ražotāju izstrādājumiem.

Šīs piesūcināšanas metodes dēļ koksne var kādu laiku būt zaļgana un ārkārtīgi mitra. Tā kā šis produkts ir izgatavots no dabiska, neapstrādāta koka, uz virsmas var parādīties dažādi plankumi un nelieli pelējuma traipi; tā iemesls ir ārkārtīgi augstais mitrums, kā arī sveķu un citu vielu izdalīšanās, dabiskajai koksnei reaģējot ar piesūcināšanai izmantoto vielu. Visā visumā, labvēlīgos laika apstākļos koksne pilnīgi izžūs pāris nedēļu laikā, bet slapjākā un mazāk vējainā laikā šis izžūšanas laiks var būt mazliet ilgāks. Šādi impregnētā koksne nodrošina ilgstošu kalpošanu jebkuros laika apstākļos.

Pēc platformas salikšanas ļaujiet koksnei labi nožūt. Pēc tam koksne iegūs brūnganu nokrāsu un piesūcināšanai izmantotās vielas paliekas sadrups vai būs vienkārši notīrāmas. Ja plānojat koksni nokrāsot, tad pirms tam noteikti ļaujiet koksnei pilnīgi nožūt un nekādā gadījumā nekrāsojiet slapju koksni!

ŅEMIET VĒRĀ! Šis produkts tiek piegādāts nesalikts un nekrāsots.

Papildu informācija

Svars 325 kg
Dimensijas 300 × 60 × 45 cm
Drošība, sertifikāti

Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71

Izmēri pēc montāžas

Garums: 300 cm, Platums: 300 cm, Augstums: 120 cm, Margu augstums: 60 cm, Kāpņu platums: 130 cm.

Garantija

24 mēneši

Bērniem (vecums)

No 3 gadiem

Produkta izejmateriāli

Priedes koksne, neapstrādāta, piesūcināta izmantojot spiedienu

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.