Koka šķūnītis „Stirna“ 8,9 m2

2399.00 

Praktisks divu atsevišķu telpu koka šķūnītis “Stirna” 8,9 m2 – lieliska izvēle Jūsu pagalmam vai dārzam. Viena telpa 5,4m2 ar plaši atveramām durvīm, kurā lieliski ietilps lielākas lietas vai instrumenti. Un mazāka 3,5 m2 telpa ar standarta izmēra durvīm dārza priekšmetu vai malkas uzglabāšanai. Šķūnītis ir izgatavots no baļķiem, kas ir viegli savienojami sava starpā. Vienkāršais dizains ļauj to ātri un viegli samontēt.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas! Nepieciešamības gadījumā par papildus samaksu varam impregnēt koka lapeni.

Nepieciešama meistaru palīdzība? Mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums un mēs centīsimies atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Praktisks divu atsevišķu telpu koka šķūnītis “Stirna” 8,9 m2 – lieliska izvēle Jūsu pagalmam vai dārzam. Viena telpa 5,4 m2 ar plaši atveramām durvīm, kurā lieliski ietilps lielākas lietas vai instrumenti. Un mazāka 3,5 m2 telpa ar standarta izmēra durvīm dārza priekšmetu vai malkas uzglabāšanai. Šķūnītis ir izgatavots no baļķiem, kas ir viegli savienojami sava starpā. Vienkāršais dizains ļauj to ātri un viegli samontēt.

Komplektā ietilpst:

  • Augstas kvalitātes koksne (FSC® sertificēta)
  • Viegli montējami baļķi 28mm sienas elementi, 19mm grīdlīstes un 19mm jumta dēļi
  • Laminēta koka durvju rāmis
  • Durvis ar cilindrisku slēdzeni
  • Viens stikla logs
  • Skrūves un stiprinājumi
  • Montāžas instrukcijas

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no atsevišķiem baļķiem, kas jau ir gatavi montāžai un kas ir viegli savienojami sava starpā, to biezums 28 mm. Saliekamā konstrukcija nodrošina maksimālu stabilitāti pret stipru vai brāzmainu vēju un mitrumu. Turklāt konstrukcija ir pastiprināta ar vēja aizsargiem, lai nodrošinātu izturību pret laikapstākļiem.

DURVIS. Durvju rāmis ir izgatavots no laminēta koka, komplektā ar nerūsējošā tērauda durvju slieksni. Durvis aizslēdzas ar cilindra slēdzeni. Vienas durvis veras plaši, izmēri 156 x 180 cm. Citas durvis ir standarta izmēra 78 x 180 cm.

GRĪDAS. Grīdas komplekts sastāv no 19 mm neimpregnētiem skujkoku grīdas dēļiem. Grīdas dēļiem abās pusēs ir rievas un spundes, kas palīdzēs viegli un ātri salikt grīdu, neatstājot liekas spraugas.

JUMTS. Jumts izgatavots no 19 mm neimpregnētiem skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst). Lai pārsegtu visu jumtu, ieteicamais bitumena dakstiņu daudzums ir 6 pakas.

PAMATI. Ēku iesakām būvēt uz cietas un pilnīgi gludas virsmas – bruģa, betona, koka platformām u.c. Grants nav piemērota virsma šāda veida ēkām. Būvējot pamatus, starp ēku un zemi nepieciešams atstāt gaisa spraugu, lai notiktu dabiskā gaisa cirkulācija. Pareiza pamatu un grīdas sagatavošana nodrošina produkta ilgmūžību.

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Šķūnītis ir izgatavots no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Pirms būvdarbu uzsākšanas iesakām impregnēt grīdas dēļus. Īpaši svarīgi ir nosegt impregnēto grīdas dēļu apakšpusi, jo pēc izstrādājuma uzstādīšanas to vairs nevarēsiet izdarīt. Iesakām apstrādāt arī durvis un logu rāmjus ar krāsu vai citiem impregnēšanas līdzekļiem. Tas jādara no ārpuses un iekšpuses. Pretējā gadījumā durvis un logi var deformēties, padarot to atvēršanu/aizvēršanu grūtāku. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt koksnē un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas!

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

Papildu informācija

Svars 864 kg
Dimensijas 450 × 120 × 60 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.