Koka šķūnītis „Ūdrs“ 1,05 m2

Original price was: 399.00 €.Current price is: 299.00 €.

Impregnētas koksnes, īpaši kompakts šķūnītis “Ūdrs” 1,05 m2, kas lieliski piemērots dārza instrumentu, citu sīkumu vai malkas glabāšanai. Šķūnītis palīdzēs sakārtot pagalmu, lietām būs sava vieta un tās būs viegli atrast. Koka šķūnītis ietaupa vietu pagalmā un to var uzstādīt pie dārza mājiņas sienas. Lieliski piemērots dārza mājiņām “Barbara”, “Nona”, “Modesta”, “Meda”, “Sara”, “Marija”, “Malina”, “Gints”. Tas var stāvēt arī neatkarīgi no citas ēkas, tajā ir visas sienas un plaukti, lai sakārtotu lietas.

Ir noliktavā

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Impregnētas koksnes, īpaši kompakts šķūnītis “Ūdrs” 1,05 m2, kas lieliski piemērots dārza instrumentu, citu sīkumu vai malkas glabāšanai. Šķūnītis palīdzēs sakārtot pagalmu, lietām būs sava vieta un tās būs viegli atrast. Koka šķūnītis ietaupa vietu pagalmā un to var uzstādīt pie dārza mājiņas sienas. Lieliski piemērots dārza mājiņām “Barbara”, “Nona”, “Modesta”, “Meda”, “Sara”, “Marija”, “Malina”, “Gints”. Tas var stāvēt arī neatkarīgi no citas ēkas, tajā ir visas sienas un plaukti, lai sakārtotu lietas. Šķūnīša izmēri 150 cm x 80 cm, aizmugurējās sienas augstums 178 cm, priekšpuse 161 cm.

Komplektā ietilpst:

  • Augstas kvalitātes ziemeļu skujkoku koksne (FSC® sertificēta)
  • Viegli montējami moduļu 14 mm sienas elementi, 16 mm grīdlīstes
  • Trīs plaukti
  • Durvis ar eņģēm un aizbīdni
  • Jumts ar izturīgu bitumenu
  • Skrūves un stiprinājumi
  • Montāžas instrukcija

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no sienu elementiem, kas jau ir gatavi montāžai. Sienu dēļu biezums 14 mm.

LOGI UN DURVIS. Komplektā ietilpst plaši atveramas koka durvis ar eņģēm un aizbīdni.  Durvju izmērs 140 x 150 cm.

GRĪDAS. Grīdas komplekts sastāv no 16 mm impregnētiem skujkoku grīdas dēļiem. Grīdas dēļiem abās pusēs ir rievas un spundes, kas palīdzēs viegli un ātri salikt grīdu, neatstājot liekas spraugas.

JUMTS. Jumts izgatavots no skujkoku dēļiem, kas ir ar rievām un spundēm ātrai un kvalitatīvai montāžai. Komplektā ietilpst izturīgs jumta filcs / bitumens. Lai produkts saglabātos pēc iespējas ilgāk, jumtu ieteicams pārsegt ar bitumena dakstiņiem (komplektā neietilpst). Lai pārsegtu visu jumtu, ieteicamais bitumena dakstiņu daudzums ir 1 paka.

PAMATI. Ēku iesakām būvēt uz cietas un pilnīgi gludas virsmas – bruģa, betona, koka platformām u.c. Grants nav piemērota virsma šāda veida ēkām. Būvējot pamatus, starp ēku un zemi nepieciešams atstāt gaisa spraugu, lai notiktu dabiskā gaisa cirkulācija. Pareiza pamatu un grīdas sagatavošana nodrošina produkta ilgmūžību.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas!

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

Papildu informācija

Svars 250 kg
Dimensijas 200 × 80 × 45 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.