Sale
Koka smilšu kaste ar ģeotekstila paklāju Bonus Orbis, 120×120 cm, brūna
No: 109.00 € Original price was: 109.00 €.79.99 €Current price is: 79.99 €.
Impregnēta koka smilšu kaste ar vāku un ģeotekstila paklāju.
Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.
Apraksts
Praktiska un funkcionāla impregnēta smilšu kaste ir aprīkota ar vāku, kas ne tikai aizsargā smiltis no lietus, vēja un dzīvnieku radītā piesārņojuma, bet arī pārtop par ērtiem soliem, kas atrodas sānos. Izgatavota no sausas/žāvētas priedes koksnes.
Komplektā ietilpst arī paklājs, kas izgatavots no gaisu un ūdeni caurlaidoša ģeotekstila, lai pasargātu no nezālēm un zāles augšanas.
Komplektā ir visas montāžai nepieciešamās skrūves un instrukcija. Mēs iesakām uzstādīt uz līdzenas virsmas.
Smiltis nav iekļautas. Ieteicamais smilšu daudzums ir 250 kg.
SMILŠU KASTE TIEK PIEGĀDĀTA NESALIKTA!
Papildu informācija
| Svars | 21 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 120 × 20 × 22 cm |
Smilšu kastes jumtiņš 120×120 cm, zaļš
| Svars | 4 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 122 × 19 × 8 cm |
Smilšu kastes pārsegs, 120×120 cm, melns
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 15 × 15 × 10 cm |
Smiltis bērnu smilšu kastēm, 250kg
| Svars | 300 kg |
|---|---|
| Drošība, sertifikāti | Atbilst sertifikātam EN 71 |
Āra virtuvīte “Pārtikas laboratorija”
| Svars | 11 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 92 × 40 × 14 cm |
Saistītie Produkti
NOLIKTAVĀ
-29%
Koka smilšu kaste ar ģeotekstila paklāju Bonus Orbis, 120×120 cm
No:NOLIKTAVĀ
-17%
Koka smilšu kaste ar ģeotekstila paklāju Bonus Orbis, 140×140 cm, brūna
No:NOLIKTAVĀ
-17%
Koka smilšu kaste ar ģeotekstila paklāju Bonus Orbis, 140×140 cm, pelēka
No:NOLIKTAVĀ
-12%
