Koka smilšu kaste HATIS, 140×140 cm, ar zaļu jumtiņu
No: 149.99 € Original price was: 149.99 €.129.99 €Current price is: 129.99 €.
Bērnība bieži sākas ar vienkāršām, bet nozīmīgām pieredzēm – smiltīm starp pirkstiem, klusi dzimstošām stāstu ainām un ilgām spēlēm svaigā gaisā. Koka smilšu kaste ar jumtiņu un vāku, kas pārveidojas ērtos soliņos, un komplektā iekļautajām smiltīm rada mājīgu un bērniem draudzīgu spēļu vietu.
Apraksts
Bērnība bieži sākas ar vienkāršām, bet nozīmīgām pieredzēm – smiltīm starp pirkstiem, klusi dzimstošām stāstu ainām un ilgām spēlēm svaigā gaisā. Koka smilšu kaste ar jumtiņu un vāku, kas pārveidojas ērtos soliņos, un komplektā iekļautajām smiltīm rada mājīgu un bērniem draudzīgu spēļu vietu.
Kāpēc izvēlēties šo smilšu kasti?
– Veicina bērnu radošumu un nesteidzīgas spēles svaigā gaisā
– Funkcionāls dizains ar jumtiņu un vāku, kas pārveidojas ērtos soliņos
– Palīdz uzturēt rotaļu laukumu tīru un sakoptu
– Izturīga un piemērota ikdienas lietošanai ārā
Komplektā:
– Koka smilšu kaste, izgatavota no kaltētas skujkoku koksnes
– Divdaļīgs vāks, pārveidojams par soliņiem
– Regulējama augstuma jumtiņš, zaļš
– Ģeotekstila paklājs, gaisa un ūdens caurlaidīgs, aizsargā pret nezālēm
– Montāžas instrukcija un montāžai nepieciešamās skrūves.
Svarīgi zināt
– Smilšu kaste tiek piegādāta nesamontēta.
– To ieteicams uzstādīt uz līdzenas virsmas.
– Smilšu kasti var piepildīt ar sertificētām smiltīm bērnu smilšu kastēm. Nepieciešamais smilšu daudzums – 300 kg.
– Koksni, kas tiek izmantota ārpus telpām, ieteicams papildus apstrādāt ar impregnējošu līdzekli vai krāsu, lai pagarinātu tās kalpošanas laiku.
Tehniskā informācija
– Smilšu kastes izmēri: 140 × 140 × 20 cm
– Materiāls: kaltēta skujkoku koksne, FSC® sertificēta koksne
– Jumtiņš: regulējams augstums, zaļš
– Pielietojums: lietošanai ārpus telpām
Papildu informācija
| Svars | 35 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 140 × 39 × 39 cm |
Smiltis bērnu smilšu kastēm, 300 kg
| Svars | 300 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 60 × 60 × 60 cm |
| Drošība, sertifikāti | Atbilst sertifikātam EN 71 |
Āra virtuvīte “Pārtikas laboratorija"
| Svars | 11 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 92 × 40 × 14 cm |
Bērnu dārza instrumentu komplekts ar lejkannu, zaļā krāsā
| Svars | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 40 × 85 × 30 cm |
