Koka smilšu kaste HATIS, 160×160 cm
No: 149.99 € Original price was: 149.99 €.129.99 €Current price is: 129.99 €.
Bērnība bieži sākas ar vienkāršām, bet nozīmīgām pieredzēm – smiltīm starp pirkstiem, klusi dzimstošām stāstu ainām un ilgām spēlēm svaigā gaisā. Koka smilšu kaste ar vāku, kas pārveidojas ērtos soliņos rada mājīgu un bērniem draudzīgu spēļu vietu.
Apraksts
Bērnība bieži sākas ar vienkāršām, bet nozīmīgām pieredzēm – smiltīm starp pirkstiem, klusi dzimstošām stāstu ainām un ilgām spēlēm svaigā gaisā. Koka smilšu kaste ar vāku, kas pārveidojas ērtos soliņos rada mājīgu un bērniem draudzīgu spēļu vietu.
Kāpēc vērts izvēlēties šo smilšu kasti?
– Veicina bērnu radošumu un nesteidzīgas spēles svaigā gaisā
– Funkcionāls dizains ar vāku, kas pārveidojas ērtos soliņos
– Palīdz saglabāt rotaļu vietu tīru un kārtīgu
– Izturīga un piemērota ikdienas lietošanai ārā
Sastāvdaļas
– Smilšu kaste, kas izgatavota no žāvētas skujkoku koksnes
– Divdaļīgs vāks, pārveidojams par soliem
– Ģeotekstila paklājs, gaisa un ūdens caurlaidīgs, aizsargā pret nezālēm
– Montāžas instrukcija un montāžai nepieciešamās skrūves.
Svarīgi zināt
– Smilšu kaste tiek piegādāta nesamontēta.
– To ieteicams uzstādīt uz līdzenas virsmas.
– Smilšu kasti var piepildīt ar sertificētām smiltīm, kas paredzētas bērnu smilšu kastēm. Nepieciešamais smilšu daudzums – 400 kg.
– Koksni, kas tiek izmantota ārpus telpām, ieteicams papildus apstrādāt ar impregnējošu līdzekli vai krāsu, lai pagarinātu tās kalpošanas laiku.
Tehniskā informācija
– Smilšu kastes izmēri: 160 × 160 × 20 cm
– Materiāls: žāvēta skujkoku koksne, FSC® sertificēta koksne
– Pielietojums: lietošanai ārpus telpām
Papildu informācija
| Svars | 31 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 160 × 30 × 40 cm |
Smiltis bērnu smilšu kastēm, 400 kg
| Svars | 400 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 80 × 80 × 40 cm |
| Drošība, sertifikāti | Atbilst sertifikātam EN 71 |
Smilšu kastes pārsegs, 160x160 cm, melns
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 15 × 15 × 10 cm |
Āra virtuve "Smilšu tēja"
| Svars | 9.578 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 78 × 43.5 × 87.8 cm |
Bērnu dārza instrumentu komplekts ar lejkannu, zaļā krāsā
| Svars | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 40 × 85 × 30 cm |
