Koka spēļu namiņš bērniem “Elfs” + šūpoļu D modulis

No: 899.00 

Kas gan var būt labāks par priekpilnām bērnu acīm un smiekliem, laimīgi rotaļājoties un izbaudot rotaļu pasauli? Plašais koka spēļu namiņš “Elfs” nodrošina bērniem visas iespējas interesanti un droši pavadīt laiku mājas tuvumā, radot vislabākās bērnības atmiņas! Ārā uzstādāmais namiņš “Elfs” ir īpaši iecienīts bērnu vidū tādēļ, ka tam ir slīps jumts un liela terase zem jumta. Kā būtu, ja to varētu papildināt, lai varētu šūpoties divi bērni vienlaikus? To var izdarīt, pievienojot šūpoļu D moduli! Dodiet bērniem iespēju izbaudīt aktīvu un krāsainu bērnību!

Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!

Ja Jums ir nepieciešama meistara palīdzība, mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Elfs” (sarkanā krāsā)

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Elfs” (zaļā krāsā)

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Elfs” (zilā krāsā)

Enkurstiprinājumu komplekts šūpoļu modulim 2 gab.

Trepju margas mājiņām/rotaļlaukumiem

Nav noliktavā

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Kas gan var būt labāks par priekpilnām bērnu acīm un smiekliem, laimīgi rotaļājoties un izbaudot rotaļu pasauli? Plašais koka spēļu namiņš “Elfs” nodrošina bērniem visas iespējas interesanti un droši pavadīt laiku mājas tuvumā, radot vislabākās bērnības atmiņas! Ārā uzstādāmais namiņš “Elfs” ir īpaši iecienīts bērnu vidū tādēļ, ka tam ir slīps jumts un liela terase zem jumta. Kā būtu, ja to varētu papildināt, lai varētu šūpoties divi bērni vienlaikus? To var izdarīt, pievienojot šūpoļu D moduli! Dodiet bērniem iespēju izbaudīt aktīvu un krāsainu bērnību! Šī spēļu namiņa cenā neietilpst slidkalniņa cena, bet mēs varam piedāvāt arī dažādu krāsu (sarkanu, zilu vai zaļu) slidkalniņus!

Šim namiņam ir parocīga un ārkārtīgi viegli saliekama modulāra konstrukcija, un visas tā daļas (durvis, grīdas, sienas un sētiņas) ir gatavas salikšanai un nokrāsošanai. Šī spēļu namiņa salikšana ir ļoti vienkārša, un, ņemot vērā savu pieredzi, mēs varam pilnīgi pārliecināti apgalvot, ka namiņa salikšana, nokrāsošana un uzstādīšana ir oriģināla un interesanta laika pavadīšana visai ģimenei. Spēļu namiņu “Elfs” var nokrāsot, ļaujoties bērnu iztēlei, lai ģimenes paši jaunākie locekļi varētu justies laimīgi un īpaši! 

Bērniem paredzētā koka spēļu namiņa salikšana ir ļoti vienkārša un ātra, un – tā būs interesanta nodarbe visai ģimenei!!

Ja plānojat uzcelt namiņu vai uzstādīt rotaļlaukuma moduli zālājā vai uz zemes, mēs iesakām iegādāties īpašus enkurstiprinājumus, ko ievietot zemē un pie kuriem piestiprināt spēļu namiņa kājas. Šie enkurstiprinājumi nodrošinās mājiņas stabilitāti, un koka kājas neatradīsies tiešā saskarē ar zemi, tādējādi pagarinot kalpošanas laiku. Mēs iesakām šim namiņam izmantot 4 šos  9 x 9 izmēra enkurstiprinājumus.   Mēs iesakām rotaļlaukuma modulim izmantot 2 šos šos  enkurstiprinājumus.

Mēs iesakām jums savām ērtībām iegādāties mūsu koka spēļu namiņam “Elfs” īpaši pielāgoto vispopulārāko papildu piederumu komplektu, kurā ietilpst enkurstiprinājumi, bitumena šindeļi.

Komplektā neietilpst slidkalniņš, fotogrāfijās Jūs varat redzēt, kā varētu izskatīties pilns komplekts ar slidkalniņiem. Šim namiņam papildus var piestiprināt 220 cm garu slidkalniņu.

ŅEMIET VĒRĀ!Šie namiņi tiek piegādāti nesalikti un nekrāsoti. Fotoattēlos ir redzams, kā var izskatīties salikts un nokrāsots spēļu namiņš.

UZMANĪBU! Spēļu namiņš un modulis ir izgatavoti no dabiska, neapstrādāta koka un paredzēti izmantošanai ārpus telpām. Šī tipa koksnei ir raksturīgs nelīdzenums un reizēm arī nelielas plaisas, zaru mezgli vai neliels raupjums, ko var viegli novērst, nopulējot ar smilšpapīru. Jūs varat vairāk uzzināt par koksnes raksturlielumiem sadaļā Bieži uzdotie  jautājumi (BUJ).  Spēļu namiņiem izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem, un tiem ir FSC sertifikācija.

Namiņš un modulis ir izgatavoti no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju! Neraizējieties, ja piegādātā namiņa vai moduļa koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga, jo tās ir koksnes piesūcināšanas sekas. Lai nodrošinātu koksnes ilgmūžību un izturīgumu pret visiem āra apstākļiem, mēs visas namiņa daļas piesūcinām īpašās augstspiediena kamerās. Izmantojot šo tehnoloģiju, piesūcinoša viela (kuras sastāvā nav hroma) tiek izsmidzināta ar 7 atmosfēras lielu spiedienu un koksne vairākas stundas mirkst piesūcināšanai izmantotajā vielā, tādēļ šī viela atrodas ne tikai uz koksnes virsmas kā gandrīz visu citu ražotāju izstrādājumiem.

Šīs piesūcināšanas metodes dēļ koksne var kādu laiku būt zaļgana un ārkārtīgi mitra. Tā kā šie namiņi ir izgatavoti no dabiska, neapstrādāta koka, uz virsmas var parādīties dažādi plankumi un nelieli pelējuma traipi; tā iemesls ir ārkārtīgi augstais mitrums, kā arī sveķu un citu vielu izdalīšanās, dabiskajai koksnei reaģējot ar piesūcināšanai izmantoto vielu. Labvēlīgos laika apstākļos namiņu koksne parasti pilnīgi izžūst pāris nedēļu laikā, bet tad, ja laika apstākļi ir slapjāki vai mazāk vējaini, izžūšanai var būt nepieciešams ilgāks laiks. Šādi impregnētā namiņa koksne nodrošina konstrukcijas ilgstošu kalpošanu jebkuros laika apstākļos.

Pēc spēļu namiņa salikšanas ļaujiet koksnei labi nožūt. Pēc tam koksne iegūs brūnganu nokrāsu un piesūcināšanai izmantotās vielas paliekas sadrups vai būs vienkārši notīrāmas. Ja plānojat spēļu namiņu nokrāsot, tad pirms tam noteikti ļaujiet koksnei pilnīgi nožūt un nekādā gadījumā nekrāsojiet slapju koksni.

Papildu informācija

Svars 404 kg
Dimensijas 237 × 122 × 69 cm
Materiāls

Ēvelēta priede, pārklāta ar aizsargājošiem, impregnējošiem līdzekļiem augstspiediena kamerās, FSC® sertificēta koksne!

Drošība, sertifikāti

Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71

Ar spiedienu apstr. koksne

Impregnēšanas līdzeklis TANALITH E 3475 – bez hroma, nodrošina ilgstošu aizsardzību pret sēnītēm un kukaiņiem, kas var kaitēt koksnei, un nodrošina lielisku krāsas noturību.

Mājiņas aprīkojums

2 logi bez caurspīdīga organiskā stikla, durvis ar logu, jumta terase ar margām, melns bitumena jumta segums, skrūvju un stiprinājumu komplekts ar instrukciju.

Bērniem (vecums)

No 3 gadiem

Pieļaujamā slodze

150 kg

Platformas augstums

120 cm

Ārējie izmēri (GxPxA)

239 x 190 x 256 cm

Iekšējā platība

2,62 m2

Ārējie izmēri

920 x 187 cm

Ārējā virsma

1,72 m2

Sienu/grīdas biezums:

12 mm / 19 mm

Garantija

2 gadi

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Elfs” (sarkanā krāsā)

Svars 91 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Elfs” (zaļā krāsā)

Svars 91 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Elfs” (zilā krāsā)

Svars 91 kg

Enkurstiprinājumu komplekts šūpoļu modulim 2 gab.

Svars 2 kg
Dimensijas 50 × 7 × 7 cm

Trepju margas mājiņām/rotaļlaukumiem

Svars 4 kg
Dimensijas 160 × 10 × 10 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.