Koka spēļu namiņš bērniem “Lielais stārķis” + šūpoļu D modulis

799.00 

Plašais spēļu namiņš “Stārķītis” izceļas ar savu stilu un dizainu, un tas ir viens no populārākajiem mūsu piedāvājumu klāstā. Šī namiņa atjauninātajai versijai, modelim “Lielais stārķis”, ir ievērojami paaugstināta platforma, kas atrodas 150 cm virs zemes. Stabilā, paaugstinātā konstrukcija ir sertificēta un atbilst ES drošuma prasībām. Šis āra spēļu namiņš būs ne tikai brīnišķīga rotaļu vieta bērniem, bet arī lieliska pagalma dekorācija! Kopā ar spēļu namiņu jūs saņemsiet šūpoļu D moduli, kuru izmantojot var vienlaikus šūpoties divi bērni.

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Plašais spēļu namiņš “Stārķītis” izceļas ar savu stilu un dizainu, un tas ir viens no populārākajiem mūsu piedāvājumu klāstā. Šī namiņa atjauninātajai versijai, modelim “Lielais stārķis”, ir ievērojami paaugstināta platforma, kas atrodas 150 cm virs zemes, un ērtas margas, lai bērni varētu droši nokļūt savā cietoksnī. Šis āra spēļu namiņš būs ne tikai brīnišķīga rotaļu vieta bērniem, bet arī lieliska pagalma dekorācija! Kopā ar spēļu namiņu jūs saņemsiet šūpoļu D moduli, kuru izmantojot var vienlaikus šūpoties divi bērni.

Šī spēļu namiņa cenā neietilpst slidkalniņa cena, bet mēs varam piedāvāt arī dažādu krāsu (sarkanu, zilu vai zaļu) slidkalniņus!

Bērnu spēļu namiņš “Lielais stārķis” – tās ir rūpes par bērnu radošu un izglītojošu brīvā laika pavadīšanu. Galu galā – ikviens jaunais detektīvs, dabas pētnieks vai jaunu zemju atklājējs būs laimīgs par tikai sev piederošu vietu rotaļām!

Šim namiņam ir parocīga un ārkārtīgi viegli saliekama modulāra konstrukcija, un visas tā daļas (durvis, grīdas, sienas un sētiņas) ir gatavas salikšanai un nokrāsošanai. Šī spēļu namiņa salikšana ir vienkārša, un, ņemot savu pieredzi, mēs varam pilnīgi pārliecināti apgalvot, ka namiņa salikšana, nokrāsošana un uzstādīšana ir oriģināla un interesanta laika pavadīšana visai ģimenei. Jūs varat nokrāsot spēļu namiņu “Lielais stārķis” atbilstoši katra bērna iztēlei, liekot jūsu ģimenes jaunākajiem locekļiem justies laimīgiem un īpašiem!

Šim koka pasaku namiņam var pievienot arī papildu  290 cm garu slidkalniņu.

Ja plānojat uzstādīt spēļu namiņu zālājā vai uz zemes, mēs iesakām iegādāties īpašus enkurstiprinājumus, ko ievietot zemē un pie kuriem piestiprināt spēļu namiņa kājas. Šie enkurstiprinājumi nodrošinās mājiņas stabilitāti, un koka kājas neatradīsies tiešā saskarē ar zemi, tādējādi pagarinot kalpošanas laiku. Mēs iesakām šim namiņam izmantot 6 šos  7 x 7 izmēra enkurstiprinājumus.

Mēs iesakām jums savām ērtībām iegādāties  mūsu koka spēļu namiņam “Stārķītis” īpaši pielāgoto vispopulārāko papildu piederumu komplektu, kurā ietilpst enkurstiprinājumi, bitumena šindeļi un slidkalniņš.

ŅEMIET VĒRĀ!  Šie namiņi tiek piegādāti nesalikti un nekrāsoti. Fotoattēlos ir redzams, kā var izskatīties salikts un nokrāsots spēļu namiņš.

UZMANĪBU! Spēļu namiņš ir izgatavots no dabiska, neapstrādāta koka un paredzēts izmantošanai ārpus telpām. Šī tipa koksnei ir raksturīgs nelīdzenums un reizēm arī nelielas plaisas, zaru mezgli vai neliels raupjums, ko var viegli novērst, nopulējot ar smilšpapīru. Spēļu namiņiem izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem, un tiem ir FSC sertifikācija.

Spēļu namiņš ir izgatavots no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju! Neraizējieties, ja piegādātā namiņa koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga, jo tās ir koksnes piesūcināšanas sekas. Lai nodrošinātu koksnes ilgmūžību un izturīgumu pret visiem āra apstākļiem, mēs visas namiņa daļas piesūcinām īpašās augstspiediena kamerās. Izmantojot šo tehnoloģiju, piesūcinoša viela (kuras sastāvā nav hroma) tiek izsmidzināta ar 7 atmosfēras lielu spiedienu un koksne vairākas stundas mirkst piesūcināšanai izmantotajā vielā, tādēļ šī viela atrodas ne tikai uz koksnes virsmas kā gandrīz visu citu ražotāju izstrādājumiem.

Šīs piesūcināšanas metodes dēļ koksne var kādu laiku būt zaļgana un ārkārtīgi mitra. Tā kā šie namiņi ir izgatavoti no dabiska, neapstrādāta koka, uz virsmas var parādīties dažādi plankumi un nelieli pelējuma traipi; tā iemesls ir ārkārtīgi augstais mitrums, kā arī sveķu un citu vielu izdalīšanās, dabiskajai koksnei reaģējot ar piesūcināšanai izmantoto vielu. Labvēlīgos laika apstākļos namiņu koksne parasti pilnīgi izžūst pāris nedēļu laikā, bet tad, ja laika apstākļi ir slapjāki vai mazāk vējaini, izžūšanai var būt nepieciešams ilgāks laiks. Šādi impregnētā namiņa koksne nodrošina konstrukcijas ilgstošu kalpošanu jebkuros laika apstākļos.

Pēc spēļu namiņa salikšanas ļaujiet koksnei labi nožūt. Pēc tam koksne iegūs brūnganu nokrāsu un piesūcināšanai izmantotās vielas paliekas sadrups vai būs vienkārši notīrāmas. Ja plānojat spēļu namiņu nokrāsot, tad pirms tam noteikti ļaujiet koksnei pilnīgi nožūt un nekādā gadījumā nekrāsojiet slapju koksni.

Papildu informācija

Svars 414 kg
Dimensijas 250 × 122 × 111 cm
Materiāls

Ēvelēta priede, pārklāta ar aizsargājošiem, impregnējošiem līdzekļiem augstspiediena kamerās, FSC® sertificēta koksne!

Drošība, sertifikāti

Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71

Ar spiedienu apstr. koksne

Impregnēšanas līdzeklis TANALITH E 3475 – bez hroma, nodrošina ilgstošu aizsardzību pret sēnītēm un kukaiņiem, kas var kaitēt koksnei, un nodrošina lielisku krāsas noturību.

Mājiņas aprīkojums

1 durvis, 3 stacionāri logi ar caurspīdīgu, drošu organisko stiklu, melns bitumena jumta segums, kāpnes, skrūvju un stiprinājumu komplekts ar instrukciju.

Bērniem (vecums)

No 3 gadiem

Pieļaujamā slodze

150 kg

Platformas augstums

150 cm

Ārējie izmēri (GxPxA)

269 ​​x 220 x 315 cm

Iekšējā platība

2,35 m2

Ārējie izmēri

91 x 51 cm

Ārējā virsma

0.46 m2

Sienu/grīdas biezums:

12 mm / 19 mm

Garantija

24 mēneši

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.