Koka spēļu namiņš bērniem “Robinsons” + šūpoļu C modulis

No: 879.00 

Plašais bērnu spēļu namiņš “Robinsons” ir ekskluzīva izvēles iespēja jūsu bērniem! Šis dārza spēļu namiņš tiek uzstādīts uz 1,1 m augstas platformas un kļūs par lielisku alternatīvu mājiņai kokā! Namiņa “Robinsons” ekskluzīvā, sertificētā un pilnīgi drošā dizaina dēļ bērni varēs ne tikai jautri pavadīt laiku namiņā, bet arī redzēt visu apkārt notiekošo. Kā būtu, ja to varētu papildināt, lai bērns vai pat vairāki bērni vienlaikus varētu šūpoties, kāpelēt un braukt pa slidkalniņu? To var izdarīt, pievienojot šūpoļu C moduli! Dodiet bērniem iespēju izbaudīt aktīvu un krāsainu bērnību!

Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!

Ja Jums ir nepieciešama meistara palīdzība, mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!

apildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Robinsons” (sarkanā krāsā)

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Robinsons” (zaļā krāsā)

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Robinsons” (zilā krāsā)

Enkurstiprinājumu komplekts šūpoļu modulim 2 gab.

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Bērnu spēļu namiņš “Robinsons” ir ekskluzīva izvēles iespēja jūsu bērniem! Šis dārza spēļu namiņš ir radīts, domājot par tiem, kuriem patīk atrasties augstāk par zemi, tādēļ tam ir 1,1 m augsta platforma, lai šis namiņš varētu būt lieliska alternatīva mājiņai, kas uzbūvēta kokā! Dārza mājiņas “Robinsons” ekskluzīvā, sertificētā un pilnīgi drošā dizaina dēļ bērni varēs ne tikai jautri pavadīt laiku namiņā, bet arī redzēt visu apkārt notiekošo. Šim bērnu spēļu namiņam ir arī lieliska jumta terase.

Šim namiņam ir parocīga un ārkārtīgi viegli saliekama modulāra konstrukcija, un visas tā daļas (durvis, grīdas, sienas un sētiņas) ir gatavas salikšanai un! Šī spēļu namiņa salikšana ir ļoti vienkārša, un, ņemot vērā savu pieredzi, mēs varam pilnīgi pārliecināti apgalvot, ka namiņa salikšana, nokrāsošana un uzstādīšana ir oriģināla un interesanta laika pavadīšana visai ģimenei. Jūs varat nokrāsot spēļu namiņu “Robinsons” atbilstoši katra bērna iztēlei, liekot jūsu ģimenes jaunākajiem locekļiem justies laimīgiem un īpašiem!

Ja plānojat uzstādīt namiņu un moduli zālājā vai uz zemes, mēs iesakām iegādāties īpašus enkurstiprinājumus, ko ievietot zemē un pie kuriem piestiprināt to kājas. Šie enkurstiprinājumi nodrošinās mājiņas stabilitāti, un koka kājas neatradīsies tiešā saskarē ar zemi, tādējādi pagarinot kalpošanas laiku. Mēs iesakām šim namiņam izmantot 6 šos 7 x 7 izmēra enkurstiprinājumus. Modulim būs nepieciešami 2  šie enkurstiprinājumi.

Jūs varat salikt šo bērnu koka spēļu namiņu un moduli patiesi vienkārši, un tā būs interesanta nodarbe visai ģimenei!

UZMANĪBU! Spēļu namiņš un modulis ir izgatavoti no dabiska, neapstrādāta koka un paredzēti izmantošanai ārpus telpām. Šī tipa koksnei ir raksturīgs nelīdzenums un reizēm arī nelielas plaisas, zaru mezgli vai neliels raupjums, ko var viegli novērst, nopulējot ar smilšpapīru. Jūs varat vairāk uzzināt par koksnes raksturlielumiem sadaļā Bieži uzdotie  jautājumi (BUJ).  Spēļu namiņiem izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem, un tiem ir FSC sertifikācija.

Namiņš un modulis ir izgatavoti no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju! Neraizējieties, ja piegādātā namiņa moduļa koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga, jo tās ir koksnes piesūcināšanas sekas. Lai nodrošinātu koksnes ilgmūžību un izturīgumu pret visiem āra apstākļiem, mēs visas namiņa daļas piesūcinām īpašās augstspiediena kamerās. Izmantojot šo tehnoloģiju, piesūcinoša viela (kuras sastāvā nav hroma) tiek izsmidzināta ar 7 atmosfēras lielu spiedienu un koksne vairākas stundas mirkst piesūcināšanai izmantotajā vielā, tādēļ šī viela atrodas ne tikai uz koksnes virsmas kā gandrīz visu citu ražotāju izstrādājumiem.

Šīs piesūcināšanas metodes dēļ koksne var kādu laiku būt zaļgana un ārkārtīgi mitra. Tā kā šie namiņi un moduļi ir izgatavoti no dabiska, neapstrādāta koka, uz virsmas var parādīties dažādi plankumi un nelieli pelējuma traipi; tā iemesls ir ārkārtīgi augstais mitrums, kā arī sveķu un citu vielu izdalīšanās, dabiskajai koksnei reaģējot ar piesūcināšanai izmantoto vielu. Labvēlīgos laika apstākļos namiņu koksne parasti pilnīgi izžūst pāris nedēļu laikā, bet tad, ja laika apstākļi ir slapjāki vai mazāk vējaini, izžūšanai var būt nepieciešams ilgāks laiks.  Šādi impregnētā namiņa koksne nodrošina konstrukcijas ilgstošu kalpošanu jebkuros laika apstākļos.

Pēc namiņa un moduļa salikšanas ļaujiet koksnei labi nožūt. Pēc tam koksne iegūs brūnganu nokrāsu un piesūcināšanai izmantotās vielas paliekas sadrups vai būs vienkārši notīrāmas. Ja plānojat spēļu namiņu nokrāsot, tad pirms tam noteikti ļaujiet koksnei pilnīgi nožūt un nekādā gadījumā nekrāsojiet slapju koksni.

ŅEMIET VĒRĀ!  Šie namiņi tiek piegādāti nesalikti un nekrāsoti. Fotoattēlos ir redzams, kā var izskatīties salikts un nokrāsots spēļu namiņš.

 

 

Papildu informācija

Svars 506 kg
Dimensijas 250 × 123 × 82 cm
Materiāls

Ēvelēta priede, pārklāta ar aizsargājošiem, impregnējošiem līdzekļiem augstspiediena kamerās, FSC® sertificēta koksne!

Drošība, sertifikāti

Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71

Ar spiedienu apstr. koksne

Impregnēšanas līdzeklis TANALITH E 3475 – bez hroma, nodrošina ilgstošu aizsardzību pret sēnītēm un kukaiņiem, kas var kaitēt koksnei, un nodrošina lielisku krāsas noturību.

Mājiņas aprīkojums

2 logi bez caurspīdīga organiskā stikla, 1 durvis, jumta terase ar margām, melns bitumena jumta segums, skrūvju un stiprinājumu komplekts ar instrukciju.

Bērniem (vecums)

No 3 gadiem

Pieļaujamā slodze

150 kg

Platformas augstums

110 cm

Ārējie izmēri (GxPxA)

220 x 174,5 x 272 cm

Iekšējie izmēri

127 x 174 cm

Iekšējā platība

2,21 m2

Ārējie izmēri

97 x 174 cm

Ārējā virsma

1,70 m2

Sienu/grīdas biezums:

12 mm / 19 mm

Garantija

2 gadi

apildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Robinsons” (sarkanā krāsā)

Svars 91 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Robinsons” (zaļā krāsā)

Svars 91 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Robinsons” (zilā krāsā)

Svars 91 kg

Enkurstiprinājumu komplekts šūpoļu modulim 2 gab.

Svars 2 kg
Dimensijas 50 × 7 × 7 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.