Koka spēļu namiņš bērniem “Sienāzītis”

No: Original price was: 399.00 €.Current price is: 369.00 €.

Viens no populārākajiem pagalmā uzstādāmajiem spēļu namiņiem “Sienāzītis” ir lielisks un kompakts spēļu namiņš bērniem. Tā oriģinālais izskats atdzīvinās jebkuru pagalmu, un tas radīs neskaitāmus jautrus brīžus bērniem. Nav nekādu šaubu par to, ka tas kļūs par īpašu vietu, kurā izpaudīsies bērnu radošums un notiks bērnu pasaules izziņa. Šī spēļu namiņa cenā neietilpst slidkalniņa cena. Piedāvājam Jums papildus iegādāties dažādu krāsu (sarkanu, zilu vai zaļu) slidkalniņus!

Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!

Ja Jums ir nepieciešama meistara palīdzība, mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Sienāzītis” (sarkanā krāsā)

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Sienāzītis” (zaļā krāsā)

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Sienāzītis” (zilā krāsā)

Ir noliktavā

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Viens no populārākajiem pagalmā uzstādāmajiem spēļu namiņiem “Sienāzītis” ir lielisks un kompakts spēļu namiņš bērniem. Tā oriģinālais izskats atdzīvinās jebkuru pagalmu, un tas radīs neskaitāmus jautrus brīžus bērniem. Nav nekādu šaubu par to, ka tas kļūs par īpašu vietu, kurā izpaudīsies bērnu radošums un notiks bērnu pasaules izziņa.

Šis koka namiņš bērniem nav tikai rotaļlieta. Tas ir oriģināls veids, kā pavadīt brīvo laiku kopā ar bērniem, un lieliska alternatīva bērnu laika pavadīšanai ne pie televizora vai datora ekrāniem, vienlaikus gādājot par bērnu radošu laika pavadīšanu pagalmā, svaigā gaisā.

Bērnu spēļu namiņam “Sienāzītis” ir četras kājas, tādēļ tas atrodas mazliet virs zemes, un tas īpaši patīk mazajiem pasaules pētniekiem. Tas kļūs par tādu lielisku vietu bērna rotaļām, ar kuru viņš leposies. Šis sertificētais namiņš atbilst stingrajām Eiropas Savienības drošības prasībām. Tas ir piemērots uzstādīšanai privātajos dārzos un pagalmos, tādēļ bērni varēs droši rotaļāties.

Jūs varat salikt bērnu koka namiņu ātri un vienkārši – tā būs interesanta nodarbe visai ģimenei!

Šim namiņam ir parocīga un viegli saliekama modulāra konstrukcija, un visas tā daļas (durvis, grīdas, sienas un sētiņas) ir gatavas salikšanai un nokrāsošanai. Šī spēļu namiņa salikšana ir vienkārša, un, ņemot vērā savu pieredzi, mēs varam droši sacīt, ka šī namiņa salikšana, nokrāsošana un uzstādīšana ir oriģināla un interesanta laika pavadīšana visai ģimenei.

Ja plānojat uzstādīt spēļu namiņu zālājā vai uz zemes, mēs iesakām iegādāties īpašus enkurstiprinājumus, ko ievietot zemē un pie kuriem piestiprināt spēļu namiņa kājas. Šie enkurstiprinājumi nodrošinās mājiņas stabilitāti, un koka kājas neatradīsies tiešā saskarē ar zemi, tādējādi pagarinot kalpošanas laiku. Mēs iesakām šim namiņam izmantot 4 šos 7 x 7 izmēra enkurstiprinājumus.  

Mēs iesakām jums iegādāties mūsu koka spēļu namiņam “Sienāzītis” īpaši pielāgoto vispopulārāko papildu piederumu komplektu, kurā ietilpst enkurstiprinājumi, bitumena šindeļi, slidkalniņš un spēļu piederums.

ŅEMIET VĒRĀ!Šie namiņi tiek piegādāti nesalikti un nekrāsoti. Fotoattēlos ir redzams, kā var izskatīties salikts un nokrāsots spēļu namiņš.

UZMANĪBU! Spēļu namiņš ir izgatavots no dabiska, neapstrādāta koka un paredzēts izmantošanai ārpus telpām. Šī tipa koksnei ir raksturīgs nelīdzenums un reizēm arī nelielas plaisas, zaru mezgli vai neliels raupjums, ko var viegli novērst, nopulējot ar smilšpapīru. Jūs varat vairāk uzzināt par koksnes raksturlielumiem sadaļā Bieži uzdotie jautājumi (BUJ).  Spēļu namiņiem izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem, un tiem ir FSC sertifikācija.

Spēļu namiņš ir izgatavots no koksnes, kas impregnēta, izmantojot īpašu tehnoloģiju! Neraizējieties, ja piegādātā namiņa koksne šķiet ārkārtīgi mitra, tumšāka vai pat zaļganīga, jo tās ir koksnes piesūcināšanas sekas. Lai nodrošinātu koksnes ilgmūžību un izturīgumu pret visiem āra apstākļiem, mēs visas namiņa daļas piesūcinām īpašās augstspiediena kamerās. Izmantojot šo tehnoloģiju, piesūcinoša viela (kuras sastāvā nav hroma) tiek izsmidzināta ar 7 atmosfēras lielu spiedienu un koksne vairākas stundas mirkst piesūcināšanai izmantotajā vielā, tādēļ šī viela atrodas ne tikai uz koksnes virsmas kā gandrīz visu citu ražotāju izstrādājumiem.

Šīs piesūcināšanas metodes dēļ koksne var kādu laiku būt zaļgana un ārkārtīgi mitra. Tā kā šie namiņi ir izgatavoti no dabiska, neapstrādāta koka, uz virsmas var parādīties dažādi plankumi un nelieli pelējuma traipi; tā iemesls ir ārkārtīgi augstais mitrums, kā arī sveķu un citu vielu izdalīšanās, dabiskajai koksnei reaģējot ar piesūcināšanai izmantoto vielu. Labvēlīgos laika apstākļos namiņu koksne parasti pilnīgi izžūst pāris nedēļu laikā, bet tad, ja laika apstākļi ir slapjāki vai mazāk vējaini, izžūšanai var būt nepieciešams ilgāks laiks.  Šādi impregnētā namiņa koksne nodrošina konstrukcijas ilgstošu kalpošanu jebkuros laika apstākļos!

Pēc spēļu namiņa salikšanas ļaujiet koksnei labi nožūt. Pēc tam koksne iegūs brūnganu nokrāsu un piesūcināšanai izmantotās vielas paliekas sadrups vai būs vienkārši notīrāmas. Ja plānojat spēļu namiņu nokrāsot, tad pirms tam noteikti ļaujiet koksnei pilnīgi nožūt un nekādā gadījumā nekrāsojiet slapju koksni.

Papildu informācija

Svars 218 kg
Dimensijas 202 × 122 × 43 cm
Drošība, sertifikāti

Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71

Ar spiedienu apstr. koksne

Impregnēšanas līdzeklis TANALITH E 3475 – bez hroma, nodrošina ilgstošu aizsardzību pret sēnītēm un kukaiņiem, kas var kaitēt koksnei, un nodrošina lielisku krāsas noturību.

Mājiņas aprīkojums

1 durvis, 2 stacionāri, droši logi, caurspīdīgs organiskais stikls, 1 puķu pods, melns bitumena jumta segums, skrūvju un stiprinājumu komplekts ar instrukciju.

Bērniem (vecums)

No 3 gadiem

Pieļaujamā slodze

150 kg

Platformas augstums

57 cm

Ārējie izmēri (GxPxA)

125 x 178 x 211 cm

Iekšējā platība

1,34 m2

Ārējie izmēri

69 x 125 cm

Sienu/grīdas biezums:

12 mm / 19 mm

Garantija

2 gadi

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Sienāzītis” (sarkanā krāsā)

Svars 42 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Sienāzītis” (zaļā krāsā)

Svars 42 kg

Papildpiederumu komplekts spēļu namiņam “Sienāzītis” (zilā krāsā)

Svars 42 kg
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.