Koka šūpoļu rāmis “SWING”

129.00 

Koka šūpoļu rāmis “SWING” ir lieliski piemērots dažāda veida šūpoļu piestiprināšanai, un tas ir pielāgots arī modernajām apaļajām riepas formas šūpolēm “Stārķa ligzda”!

Koka izstrādājumus, kas paredzēti izmantošanai ārpus telpām, iesakām krāsot krāsā pēc Jūsu izvēlēs – Jūs ne tikai izrotāsiet pagalmu, bet arī papildus aizsargāsiet koksni. Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek tikai izvēlēties sev patīkamu krāsas toni!

Ja Jums ir nepieciešama meistara palīdzība, mēs varam palīdzēt! Sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem!

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Augstas kvalitātes šūpoļu rāmis “SWING” ir lieliski piemērots dažāda veida šūpoļu piestiprināšanai, tostarp arī modernajām apaļajām šūpolēm “Stārķa ligzda”!

Šūpoļu rāmim izmantotie kokmateriāli ir saņemti no sertificētiem piegādātājiem. Koksne ir dziļi piesūcināta, izmantojot īpašu tehnoloģiju, – augstspiediena kameru un 7 atmosfēras lielu spiedienu. Šī piesūcināšanas metode nodrošina koksnes lielu izturību pret mitrumu, saules gaismu, trūdēšanu un baktērijām, kā arī garantē tās ilgu kalpošanas laiku un aizsardzību pret insektiem un citiem kaitēkļiem. Piesūcināšanai izmantotā viela piešķir koksnei dabiski gaišu, zaļganu nokrāsu, tādēļ neesiet par to pārsteigti, – un tas norāda uz piesūcināšanas labo kvalitāti. Kad šūpoļu rāmis būs salikts un koksne būs pilnīgi izžuvusi, šī krāsa mainīsies uz medaini brūnu toni. Šādi impregnētā koksne nodrošina šūpoļu rāmja ilgstošu kalpošanu jebkuros laika apstākļos!

ŅEMIET VĒRĀ! ŠŪPOĻU RĀMIS TIEK PIEGĀDĀTS NESALIKTS UN NEKRĀSOTS.

Ja plānojat uzstādīt šūpoļu rāmi zālājā vai uz zemes, mēs iesakām iegādāties īpašus papildu enkurstiprinājumus, ko ievietot zemē un pie kuriem piestiprināt šūpoļu rāmja kājas. Izmantojot metāla enkurstiprinājumus, šūpoļu rāmis būs stabils. Šim šūpoļu rāmim mēs iesakām izmantot 4 šos metāla enkurstiprinājumus.

Papildu informācija

Svars 120 kg
Dimensijas 250 × 35 × 36 cm
Materiāls

Izmantojot augstspiedienu, piesūcināta priedes koksne

Bērniem (vecums)

No 3 gadiem

Kopējais augstums

250x260x230 cm

Garantija

2 gadi

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.