Koka vistu māja “Cālītis” 6,7 m2

Original price was: 1499.00 €.Current price is: 1299.00 €.

Stilīgā, 6,7 m2 lielā vistu māja no koka “Cālītis” ar metāla tīklu kļūs par Jūsu pagalma īpašo elementu. Šī koka māja būs ērta un plaša mājvieta mājputniem, un jūsu ģimene varēs baudīt bioloģiskās olas. Mazajiem tā būs lieliska nodarbe – barošana, kopšana, izzināšana, kā rodas olas, un pa mājas logu varēsiet vērot mājputnu dzīvi.

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Stilīgā, 6,7 m2 lielā vistu māja no koka “Cālītis” ar metāla tīklu kļūs par Jūsu pagalma īpašo elementu. Šī koka māja būs ērta un plaša mājvieta mājputniem, un jūsu ģimene varēs baudīt bioloģiskās olas. Mazajiem tā būs lieliska nodarbe – barošana, kopšana, izzināšana, kā rodas olas, un pa mājas logu varēsiet vērot mājputnu dzīvi.

Izturīga, stilīga, optimāla izmēra māja neaizņems daudz vietas, un nepieciešamības gadījumā māja varēs tikt  pārcelta uz jaunu vietu. Metāla tīkls aizsargā mājputnus no citiem mājas vai savvaļas dzīvniekiem. Dēšanas vietai ir durvis, kuras var atvērt, lai ērti paņemtu olas. Uz dēšanas vietu ved neslīdoša rampa. Metāla jumts, kas pasargās no dažādiem laikapstākļiem.

Komplektā ietilpst:

  • Augstas kvalitātes koksne (FSC® sertificēta)
  • Viegli montējami 16 mm sienas elementi no koka
  • Metāla jumts
  • Skrūves un stiprinājumi
  • Montāžas instrukcijas

SIENAS. Sienu konstrukcija sastāv no sienu elementiem, kas jau ir gatavi montāžai. Sienu dēļu biezums 16 mm. Metāla tīkls.

DURVIS. Komplektā ietilpst ērtas durvis iekļūšanai iekšā, ar eņģēm, kas aizveras ar aizbīdni. Durvju izmērs 187 x 95 cm. Logs 96 x 59 cm.

GRĪDA. Komplektācijā nav iekļauta!

JUMTS. Komplektā ietilpst metāla jumts.

PAMATI. Ēku iesakām būvēt uz cietas un pilnīgi gludas virsmas. Pareiza pamatu sagatavošana nodrošina produkta ilgmūžību.

KRĀSOŠANA UN IMPREGNĒŠANA. Šķūnītis ir izgatavots no neimpregnētas skujkoku koksnes. Koksnes izstrādājuma aizsardzībai iesakām to krāsot vai impregnēt ar tam piemērotiem līdzekļiem. Pirms būvdarbu uzsākšanas iesakām impregnēt grīdas dēļus. Īpaši svarīgi ir nosegt impregnēto grīdas dēļu apakšpusi, jo pēc izstrādājuma uzstādīšanas to vairs nevarēsiet izdarīt. Iesakām apstrādāt arī durvis un logu rāmjus ar krāsu vai citiem impregnēšanas līdzekļiem. Tas jādara no ārpuses un iekšpuses. Pretējā gadījumā durvis un logi var deformēties, padarot to atvēršanu/aizvēršanu grūtāku. Pareiza koksnes sagatavošana neļaus mitrumam iekļūt koksnē un nodrošinās ēkas ilgmūžību.

Koka izstrādājumus, kas ir piemēroti izmantošanai ārpus telpām iesakām krāsot jūsu izvēlētajās krāsās – jūs ne tikai izveidosiet dizainu savam pagalmam, bet arī nodrošināsiet kokam papildus aizsardzību. Ar prieku piedāvājam profesionālas krāsas koka āra fasādēm, atliek vien izvēlēties sev tīkamākās krāsas!

PIEZĪME! Prece tiek piegādāta nesamontēta un nekrāsota.

Papildu informācija

Svars 320 kg
Dimensijas 240 × 100 × 70 cm
Materiāls**

Augstas kvalitātes egles koksne

Augstums līdz jumtam

206 cm

Augstums līdz augstākajam punktam

283 cm

Jumta kvadratūra/ slīpums

10 m2/ 34°

Platība

6,7 m2

Durvju izmērs

187 x 95 cm

Koksnes biezums

16 mm

Garantija

koka konstrukcija- 5 gadi, logi- 2 gadi

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.