Krāsa kokam, sarkanā krāsā, 0,9 l

29.99 

Profesionāla, kvalitatīva krāsa koka āra fasādēm ar labu aizsardzību pret laika apstākļiem. Lieliska izvēle koka bērnu rotaļu mājiņu un rotaļu laukumu krāsošanai. Piepildīsim bērnību ar krāsām!

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Ja jau esat izvēlējušies bērnu rotaļu namiņu vai rotaļu laukumu, ir pienācis laiks doties uz krāsu pasauli un piešķirt jaunajām ēkām šarmu! Akrila krāsa uz ūdens bāzes ir droša, tāpēc jūs varat krāsot mājiņu kopā ar jaunājiem gleznotājiem. Glezniecība var kļūt ne tikai par lielisku laika pavadīšanas veidu kopā ar visu ģimeni, bet arī par izglītojošu nodarbību mazākajiem!

Profesionāla, kvalitatīva āra koka krāsa ļaus ērti nokrāsot mājiņu vēlamajās krāsās. Sarkana, zaļa, balta, vai varbūt nedaudz sarkana un nedaudz zila? Bērnu rotaļu namiņu vai rotaļu laukumu iesakām krāsot vairākās krāsās, tad bērnu rotaļu laukums izskatīsies rotaļīgāks un radīs brīnišķīgu noskaņu mazajiem.

Krāsa ir paredzēta koka āra fasādēm ar labu aizsardzību pret atmosfēras iedarbību. Krāsotā virsma ne tikai izskatīsies rotaļīgāk, bet arī papildus pasargās koksni no netīrumu, mitruma un saules iedarbības.

Pirms krāsas uzklāšanas pārliecinieties, ka koka rotaļu mājiņas vai rotaļu laukuma koks ir labi izžuvis. Pārklājamajai virsmai jābūt tīrai un sausai. Ieteicams uzklāt vismaz divas kārtas. Pēc viena slāņa uzklāšanas pagaidiet 2–4 stundas, līdz krāsa izžūst, un tad jūs varat krāsot otro slāni.

Piepildīsim bērnību ar krāsām!

Produkta krāsu tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā.

Papildu informācija

Svars 2 kg
Kiekis

0,9 l

Teorinė dažų išeiga

8-10 m2/l

Spalva

Raudona (RAL3020)

Bizgumas

Matinis

Paskirtis

Tinka impregnuotų ir neimpregnuotų vaikų žaidimo namelių bei aikštelių dažymui.

Apibūdinimas

Vandeniniai akriliniai lauko dažai

Gamintojas

Tikkurila

Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.