Lineārie sienu paneļi, 275 x 17,2 cm, copper

44.99 

Ekskluzīva dizaina lineārie sienu paneļi un sienu dekorācijas jūsu interjeram. Inovatīvs, dizaineru radīts interjera apdares risinājums. Lineārie sienu paneļi ir izgatavoti no 100% organiskiem materiāliem, kas iegūti saskaņā ar atbildīgas dabas resursu regulēšanas principiem un FSC prasībām.

Stilīgi, praktiski un viegli uzstādāmi.

UZMANĪBU! Šobrīd minimālais pasūtījums 10 gab.

Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Dekoratīvie lineārie sienu paneļi ir unikāli sienu apdares materiāli, kas atkarībā no izvēlētās krāsu gammas, izkārtojuma un uzstādīšanas vietas var radīt unikālu interjeru. No dabiska, ekoloģiska līdz greznam un elegantam interjeram. Šie dekoratīvie lineārie sienu paneļi ir piemēroti izmantošanai gan dzīvojamās telpās – viesistabā, guļamistabā, bērnistabā vai gaitenī, gan komercplatībās – birojos, restorānos, viesnīcās. Tas ir lielisks risinājums telpu atdalīšanai, telpu nošķiršanai vienu no otras.

Lineārie sienu paneļi var tikt uzstādīti gan uz sienām, gan pie griestiem. Dekoratīvos paneļus var viegli sagriezt un pielāgot individuālam projektam. Paneļi tiek uzstādīti, tos pielīmējot ar līmi uz līdzenas virsmas.

Lineārie sienu paneļi ir izgatavoti no 100% organiskiem materiāliem, kas iegūti saskaņā ar atbildīgas dabas resursu regulēšanas principiem un FSC prasībām. Dekoratīvie sienu paneļi ir izgatavoti uz HDF bāzes, tāpēc tie ir īpaši izturīgi pret deformāciju.

  • Mūsdienīgs dizains
  • Plaša krāsu palete, kas ir saderīga viena ar otru
  • Ekoloģiski materiāli
  • Viegli uzstādāmi – pielīmējot pie izvēlētās virsmas
  • Palīdz viegli mainīt vidi, atdalīt telpas
  • Piemēroti gan dzīvojamām, gan komerctelpām
  • Viegli kopjami un tīrāmi

Papildu informācija

Svars 5.8 kg
Dimensijas 275 × 17.2 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.