Metāla šūpoles “Zebriņa”

149.00 

Bērnu metāla šūpoles “Zebriņa” – neaizmirstami brīži jūsu bērniem! Tiek izveidota unikālā un daudzveidīgi izmantojama rotaļu vieta, kurā bērni var aktīvi un interesanti pavadīt savu brīvo laiku svaigā gaisā.

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Bērnu metāla šūpoles “Zebriņa” – neaizmirstami brīži jūsu bērniem! Unikāla un daudzveidīgi izmantojama rotaļu vieta, kurā bērni var aktīvi un interesanti pavadīt savu brīvo laiku svaigā gaisā.

Šīs šūpoles var izmantot divos veidos – kā vienkāršas šūpoles, kas pārvietojas augšup un lejup, vai kā karuseli. Šūpoles bez jebkādas piepūles pagriežas par 360 grādiem. Vienlaikus var šūpoties 2 vai 4 bērni, un tur pietiks vietas visiem brāļiem, māsām un draugiem!

Rotaļlaukuma metāla daļas ir izgatavotas no galvanizēta tērauda ar pulverveida pārklājumu, kas aizsargā no skrāpējumiem un korozijas. Šūpoļu stiprinājumi ir izgatavoti no izturīgas plastmasas, tādēļ bērni varēs šo savā pagalmā uzstādīto rotaļlaukumu izmantot vēl ilgi.

ŅEMIET VĒRĀ! ROTAĻLAUKUMI TIEK PIEGĀDĀTI NESALIKTI. 

Rotaļlaukumu salikšana ir diezgan vienkārša! Ja salikšanu veic divi cilvēki, to var izdarīt maks. 2 stundu laikā.

ŅEMIET VĒRĀ! Nepieciešams stiprinājums tērauda daļu iebetonēšanai.

 

Papildu informācija

Svars 15 kg
Dimensijas 86 × 32 × 16 cm
Saliktu šūpoļu izmērs 190 x 200 x 70 cm
Konstrukcija Galvanizēts tērauds ar pulverveida pārklājumu
Maksimālā slodze Kopējais maksimālais svars – 180 kg. Šūpoties var vienlaikus 4 bērni (katra bērna svars – līdz 45 kg).
Drošība, sertifikāti Produkts ir TÜV sertificēts uzstādīšanai rotaļu laukumos pie privātmājām un atbilst standartam EN 71
Bērniem (vecums) No 3 gadiem
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.