Mini siltumnīca, PE, 3 m2, 3×1 m, zaļa
No: 74.99 € Original price was: 74.99 €.64.99 €Current price is: 64.99 €.
Šī kompaktā mini siltumnīca ir ideāla vieta dārzeņu vai citu augu audzēšanai, lai raža būtu ātrāka un lielāka. Tā ir lieliski piemērota iestādīto dārzeņu, augļu vai citu augu aizsardzībai no lietus, vēja, temperatūras svārstībām un karstiem saules stariem, radot augšanai labvēlīgu mikroklimatu. Pateicoties kompaktajam dizainam, šo siltumnīcu iespējams uzstādīt garenvirzienā – blakus ēkai vai šaurākā dārza vietā, efektīvi izmantojot pieejamo platību. Šī siltumnīca ir izgatavota no izturīgas 130 g/m2 PE plēves ar UV4 filtru.
Apraksts
Šī kompaktā mini siltumnīca ir ideāla vieta dārzeņu vai citu augu audzēšanai, lai raža būtu ātrāka un lielāka. Tā ir lieliski piemērota iestādīto dārzeņu, augļu vai citu augu aizsardzībai no lietus, vēja, temperatūras svārstībām un karstiem saules stariem, radot augšanai labvēlīgu mikroklimatu. Pateicoties kompaktajam dizainam, šo siltumnīcu iespējams uzstādīt garenvirzienā – blakus ēkai vai šaurākā dārza vietā, efektīvi izmantojot pieejamo platību. Šī siltumnīca ir izgatavota no izturīgas 130 g/m2 PE plēves ar UV4 filtru.
Siltumnīcai ir sarullējams ieejas aizsegs ar rāvējslēdzēju, kas nodrošina vieglu piekļuvi augiem un atvieglo to kopšanu. To ir iespējams atvērt, lai uzlabotu ventilāciju un nodrošinātu optimālu gaisa cirkulāciju siltumnīcā, uzturot augiem labvēlīgus augšanas apstākļus.
Cinkota tērauda rāmis ar papildus drošības tapām nodrošina siltumnīcas konstrukcijas stabilitāti. Siltumnīca ir ļoti viegla, tāpēc to var viegli pārvietot uz vēlamo vietu. Uzstādīšanas laikā mēs iesakām siltumnīcas malas, kas ir 20 cm garas, apklāt ar augsnes kārtu. Tas nodrošinās konstrukcijas stabilitāti un izturību pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Siltumnīcai ir pievienotas montāžas skrūves bez asām malām.
– Izturīga 130 g/m2 PE plēve ar UV4 filtru.
– Izturīga pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem.
– Cinkota tērauda rāmis.
– Rāmja diametrs: 16 mm.
– Iekšējā platība: 3 m2.
– Izmēri: 300 x 100 x 180 cm.
Papildu informācija
| Svars | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 95 × 22 × 13 cm |
Daudzfunkcionāla bioloģiskā augsne, 30l
| Svars | 8 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 80 × 30 × 6 cm |
Saliekama ūdens tvertne, 380 l
| Svars | 17 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 38 × 26 × 90 cm |
Metāla enkurstiprinājums
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 50 × 7 × 7 cm |
| Augstums (kopējais) | 50 cm |
| Garantija | 2 gadi |
Pusloka balsts augiem “Loks”, 60 cm, metāla
| Svars | 102 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 60 × 16 × 1.1 cm |
Pusloka balsts augiem “Loks”, 90 cm, metāla
| Svars | 146 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 90 × 16 × 1.1 cm |
Stiprinājumu komplekts augu siešanai
| Svars | 022 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 42 × 20 × 35 cm |
