Paaugstināta dārza dobe no koka 100 x 100 x 27 cm
No: 29.99 € Original price was: 29.99 €.18.99 €Current price is: 18.99 €.
Praktiska, pievilcīga paaugstināta dārza dobe no koka, viegli iederēsies jūsu pagalma vidē un radīs kārtības un estētikas iespaidu. Paaugstinātā dobe ir piemērota lietošanai gan dārzā, gan atklātā vietā, gan siltumnīcā. Paaugstinātā koka dobe ir lieliski piemērota garšaugu, ogu, dārzeņu, ziedu vai citu augu audzēšanai. Šādas paaugstinātās koka dobes ir iecienītas tāpēc, ka pavasarī augsne ātrāk tajās sasilst, līdz ar to vēlamos augus var stādīt nedaudz agrāk.
Mēs iesakām paaugstinātās dārza dobes pārklāt ar koksnes aizsarglīdzekli jūsu izvēlētajā tonī – tas ne tikai piešķirs konstrukcijai estētisku un dekoratīvu izskatu, bet arī palielinās koka izturību un aizsardzību pret mitrumu, sauli un laikapstākļiem. Atliek vien izvēlēties krāsu, kas vislabāk saskan ar jūsu dārza stilu!
Apraksts
Praktiska, pievilcīga un paaugstināta dārza dobe no koka, viegli iederēsies jūsu pagalma vidē un radīs kārtības un estētikas iespaidu. Paaugstinātā dobe ir piemērota lietošanai gan dārzā, gan atklātā vietā, gan siltumnīcā. Paaugstinātā koka dobe ir lieliski piemērota garšaugu, ogu, dārzeņu, ziedu vai citu augu audzēšanai. Šādas paaugstinātās koka dobes ir iecienītas tāpēc, ka pavasarī augsne ātrāk tajās sasilst, līdz ar to vēlamos augus var stādīt nedaudz agrāk.
Paaugstināta dārza dobe no skujkoku koksnes (FSC® sertificēts)
Izturīga un stabila konstrukcija
Koksne ir neapstrādāta
Komplektā visi nepieciešamie stiprinājumi
Izmēri 100 x 100 x 27 cm
Tilpums 270 L
Uzmanību! Prece tiek piegādāta nesamontēta. Fotoattēlā redzamais ģeotekstils nav iekļauts komplektā, nepieciešamības gadījumā iesakām to iegādāties papildus.
Papildu informācija
| Svars | 7 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 100 × 54 × 10 cm |
Daudzfunkcionāla bioloģiskā augsne, 30l
| Svars | 8 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 80 × 30 × 6 cm |
Ģeotekstila paklājs, 160 x 160 cm
| Svars | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 20 × 20 × 5 cm |
| Auduma biezums | 50 g/m2 |
| Krāsa | Melna |
Plastmasas stiprinājumi ģeotekstilam 20 gab., melni
| Svars | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 38.9 × 28.9 × 29.4 cm |
Dārza instrumentu komplekts, 4 gab.
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 29 × 7.7 × 5 cm |
Dekoratīvais žogs, 180×90 cm, pīts, bēšs
| Dimensijas | 90 × 180 cm |
|---|
Augu balstu komplekts, 8 gab., 175 cm
| Svars | 7.76 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 6.5 × 3 × 179 cm |
