Paaugstināta dārza dobe no koka 120 x 60 x 27 cm
No: 27.99 € Original price was: 27.99 €.16.99 €Current price is: 16.99 €.
Praktiska, pievilcīga paaugstināta dārza dobe no koka, viegli iederēsies jūsu pagalma vidē un radīs kārtības un estētikas iespaidu. Paaugstinātā dobe ir piemērota lietošanai gan dārzā, gan atklātā vietā, gan siltumnīcā. Paaugstinātā koka dobe ir lieliski piemērota garšaugu, ogu, dārzeņu, ziedu vai citu augu audzēšanai. Šādas paaugstinātās koka dobes ir iecienītas tāpēc, ka pavasarī augsne ātrāk tajās sasilst, līdz ar to vēlamos augus var stādīt nedaudz agrāk.
Apraksts
Praktiska, pievilcīga paaugstināta dārza dobe no koka, viegli iederēsies jūsu pagalma vidē un radīs kārtības un estētikas iespaidu. Paaugstinātā dobe ir piemērota lietošanai gan dārzā, gan atklātā vietā, gan siltumnīcā. Paaugstinātā koka dobe ir lieliski piemērota garšaugu, ogu, dārzeņu, ziedu vai citu augu audzēšanai. Šādas paaugstinātās koka dobes ir iecienītas tāpēc, ka pavasarī augsne ātrāk tajās sasilst, līdz ar to vēlamos augus var stādīt nedaudz agrāk.
- Paaugstināta dārza dobe no skujkoku koksnes (FSC® sertificēts)
- Izturīga un stabila konstrukcija
- Komplektā ir iekļauti visi nepieciešamie stiprinājumi
- Paaugstināta dārza dobe izgatavota no dabīgas koksnes. Koksnes ilgmūžībai un vizuālajam izskatam iesakām to apstrādāt ar impregnantu vai nokrāsot izvēlētajā tonī.
- Izmēri 120 x 60 x 27 cm
- Tilpums 194L.
Uzmanību! Prece tiek piegādāta nesamontēta. Fotoattēlā redzamais ģeotekstils nav iekļauts komplektā, nepieciešamības gadījumā iesakām to iegādāties papildus.
Papildu informācija
| Svars | 7.9 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 115 × 10 × 18 cm |
Daudzfunkcionāla bioloģiskā augsne, 30l
| Svars | 8 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 80 × 30 × 6 cm |
Ģeotekstila paklājs, 160 x 80 cm
| Svars | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 20 × 20 × 5 cm |
| Audinio storis | 50 g/m2 |
| Spalva | Juoda |
Plastmasas stiprinājumi ģeotekstilam 20 gab., melni
| Svars | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 38.9 × 28.9 × 29.4 cm |
Dārza instrumentu komplekts, 4 gab.
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 29 × 7.7 × 5 cm |
Dekoratīvais žogs, 180×90 cm, pīts, bēšs
| Dimensijas | 90 × 180 cm |
|---|
Augu balstu komplekts, 8 gab., 175 cm
| Svars | 7.76 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 6.5 × 3 × 179 cm |
Dekoratīvais žogs, 79,5 x 4 x 29,8 cm, 5 gab.
| Svars | 1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 30 × 20.5 × 80 cm |
