Parka, dārza, āra sols ar podiem “Atpūta”

169.00 

Tiem, kas meklē ekskluzīvu dizainu un funkcionalitāti savā pagalmā vai dārzā, šis āra sols ar podiem “Atpūta” ir lieliska izvēle. Šis sols ir ne tikai stilīgs, bet arī praktisks sakopta pagalma izveidei. Sols lieliski izskatīsies ne tikai pagalmā vai dārzā, bet arī uz terases. Mūsdienīgais dizains ir lieliski piemērots tiem, kas vēlas efektīvi izmantot vietu.

Pēc individuāla pasūtījuma

Produktu fotoattēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. Produkta tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Preces apraksts ir vispārīgs un ne vienmēr atspoguļo visas preces īpašības. Ja Jums ir jautājumi – sazinieties ar mums Jums ērtā veidā.

Apraksts

Tiem, kas meklē ekskluzīvu dizainu un funkcionalitāti savā pagalmā vai dārzā, šis āra sols ar podiem “Atpūta” ir lieliska izvēle. Šis sols ir ne tikai stilīgs, bet arī praktisks sakopta pagalma izveidei. Sols lieliski izskatīsies ne tikai pagalmā vai dārzā, bet arī uz terases. Mūsdienīgais dizains ir lieliski piemērots tiem, kas vēlas efektīvi izmantot vietu. Podos varat stādīt savus iecienītākos ziedus vai citus augus, kas veidos estētisku skatu un atklās pagalma skaistumu. Iepakojumā nav iekļauti augi. Āra sols ar podiem ir izgatavots no kvalitatīvas priedes koksnes, pārklāts ar pelēku krāsu, kas pasargā to no nelabvēlīgiem vides faktoriem.

  • Maksimālā  slodze 200 kg
  • Izgatavots no priedes koksnes
  • Krāsa: pelēka
  • Kopējais izstrādājuma platums: 188 cm
  • Sēdekļa platums: 108 cm
  • Dziļums: 40 cm
  • Augstums: 40 cm

Uzmanību! Āra sols tiek piegādāts nesamontēts.

Papildu informācija

Svars 14 kg
Dimensijas 188 × 40 × 41 cm
Iepirkumu grozs
Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.