Elegants, zemes krāsā, Vidusjūras stila puķu pods būs lielisks akcents jūsu terasē vai jūsu istabā. Jūs varat apvienot vairāku augstumu, formu vai krāsu podus savā starpā, tādējādi atdzīvinot koptēlu un izveidojot ultramodernu kompozīciju. Integrēta ūdens tvertne puķu poda apakšā nodrošinās augus ar pareizo ūdens daudzumu, tāpēc jūs varēsiet atpūsties no pastāvīgas augu laistīšanas.

Keramikas puķu podu imitācija ir izgatavota no polipropilēna, termoplastiska polimēra, kas ir viegli pārstrādājams un videi draudzīgs. Puķu poda dubultās sienas sastiprina tā sānus, neļaujot puķu podam deformēties un nodrošina papildus aizsardzību augu saknēm no pārkaršanas vai aukstuma. Pateicoties augstas kvalitātes pigmentam, produkts ir ārkārtīgi izturīgs pret UV starojumu, tāpēc tas neizbalē pat tiešos saules staros.

Integrēta ūdens tvertne puķu poda apakšā garantēs tiešu ūdens padevi un pasargās augu no izžūšanas. Tā ir kā automātiska laistīšanas sistēma, kas augiem piegādā pareizo ūdens daudzumu. Ūdens tvertnē ietilpst 5l ūdens. Ja ir ūdens pārpalikums, ūdeni varēsiet viegli nolaist, pavelkot korķi poda apakšā.

Puķu podu var izmantot ārpus telpām un telpās.

Puķu poda izmēri: 59 x 49 cm

Iepirkumu grozs

Reģistrēties

Neesi reģistrējies?

Informējam, ka šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni vai nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas."Privātuma politika".
Veikals
0 items Grozs
Mans konts
Saņem 5EUR atlaidi!
Nepalaidiet garām iespēju!
Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai un iegūstiet 5€ atlaidi.